Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuję dla siebie nowego telefonu, do tej pory korzystam z iphone 5s ale chciałbym zmienić już na nowy. A więc czego bym wymagał:

*przedwszystkim taka bateria żeby wytrzymywała mi normalnie cały dzień przy intensywnym używaniu youtube/fb/messenger

*w miare dobry aparat tylni/przedni

*bardzo ważne też żeby nie zaczął się wieszać po roku użytkowania i po prostu żeby płynnie chodził

mój budżet to 1500zł

 

Z góry dziękuje za pomoc : )

Edytowane przez Viszek
Link to post
Share on other sites

Od siebie proponuję:

 

LG G6 - stary flagowiec, którego spokojnie można znaleźc w tym budżecie.

Xiaomi POCOPHONE F1 - chyba sprzedaż już się zaczęła, aparat będzie znacznie gorszy niż w G6, natomiast wyróżnia się zdecydowanie na + wśród innych telefonów w tej cenie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nokia 7 Plus - android one, NFC, dobra bateria 3800mAh, Snap 660 + 4GB RAM. Aparaty w dzień dobre, w nocy jak to w tej półce, cudów nie ma.

Honor Play - dobra specyfikacja (Kirin 970+4GB RAM), dobra bateria 3750mAh. Aparaty pewnie ciut gorsze niż w Nokii. Jest NFC. Wsparcie pewnie będzie maks jedna wersja androida do góry. 

Co do Pocophone F1 to oprócz procesora i RAMu telefonu niczym się nie wybija. Brak NFC, ogromy, nieprzemyślany notch który uniemożliwia wyświetlanie jakichkolwiek powiadomień. Do tego takie se aparaty. Za to bardzo fajna bateria. 

LG G6 jest teoretycznie spoko, ale bateria jest o wiele gorsza od ww. Dodatkowo telefon albo zostanie na Oreo, albo z dużym opóźnieniem może zobaczy android Pie i tyle ze wsparciem. Dodatkowo LG G6 ma tragiczny przedni aparat.

Jeszcze z propozycji ciut tańszych to Motorola G6 Plus - czysty android z dodatkami moto, snap 630+4GB RAM, jest NFC, bateria 3200mAh, ale dobrze zoptymalizowana. Telefon całkiem ciekawy i tańszy, bo do kupienia już nawet za ~1200zł nówka ze sklepu. 

Ewentualnie z przedłużenia HTC U11, ale tutaj bateria nie będzie urywać. Można też zerknąć na Nokię 8, chociaż jak na rozmiar ekranu jest trochę cegłowata. 

Jeszcze teraz na IFA chyba HTC U12 Life został zaprezentowany, też na papierze ciekawie się prezentuje, ale trzeba byłby trochę poczekać na jakieś recenzję. I cena w Polsce podobno ma być 1500zł. 

Edytowane przez Chelsey
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nic, wszystkie ww propozycje spełnią wymagania. Wszystko kwestia własnych preferencji i tego, który Tobie się bardziej podoba czy jaki typ Androida preferujesz (czysty, emiu, HTC sense itp). Chyba, że oczekujesz też świetnych zdjęć w nocy, wtedy trzeba celować we flagowce.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Chelsey
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tzn. ja na androidzie to sie kompletnie nie znam bo jak napisałem do tej pory miałem własnie iphone i tu mnie boli wlasnie bateria najbardziej bo tutaj juz mam dość ładowania po 3 razy dziennie. No ale postaram sie cos popatrzec jeszcze i wybrac z tych w.w 

W takim razie dziękuje ale jeszcze jakby coś wam wpadło to możecie podesłać : )

Link to post
Share on other sites

Z bateria jest ten problem, że trudno ocenić ile wytrzyma, bo każdy inaczej użytkuje telefon. Ale generalnie ogniwa powyżej 3500 raczej nie powinny mieć problemów z tym, ażeby wytrzymać jeden pełny intensywny dzień chyba, że zostanie skopana optymalizacja softu albo coś będzie 'zjadalo' baterię.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...