Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Blokowanie połączeń - iPhone/Play

blokowanie połączeń play iphone wiadomości internet dane lte

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Wasek

Wasek
  • Dyskutant

• 177 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 30 sierpień 2018 - 01:36

Witam wszystkich serdecznie.

Otóż mam pytanie dot. blokowanie połączeń. Posiadam abonament w Play oraz iPhone X. Zależy mi na tym, żeby blokować wszystkie połączenia przychodzące ale nie rezygnować z dzwonienia, odbierania i wysyłania wiadomości oraz danych komórkowych. Nie chcę też przekierowania na pocztę głosową tylko zwykły komunikat 'abonent czasowo niedostępny' lub coś podobnego.

W telefonie nie mogę włączyć trybu 'nie przeszkadzać' ponieważ on blokuje wszystkie połączenia i wiadomości a przy wyłączeniu daje komunikat dzwoniącemu do mnie, że jestem już dostępny w sieci. Nie mogę zablokować (ignorować) kontakty ponieważ blokuje to również otrzymywanie wiadomości (te zablokowane już nie przyjdą - sprawdzałem) i nie działa to na osoby, których nie mam w kontaktach oraz numerów zastrzeżonych.

Jak najlepiej osiągnąć pożądany efekt?

• 0
=======Laptop=======
Spoiler

===PERIPHERALS===
Spoiler

#2 matekow

matekow
  • Entuzjasta

• 671 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 05:55

Hej a jak byś wszedł w ustawienia-telefon-blokowanie i identyfikacja i tam blokuj kontakty? Ale nie wiem z jakim skutkiem czy łącznie z wiadomościami zablokuje.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blokowanie, połączeń, play, iphone, wiadomości, internet, dane, lte

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych