Skocz do zawartości

Zmiana numeru telefonu na który został założony Messenger


Recommended Posts

Witam, otóż mam Messengera założonego tylko na numer telefonu (bez hasła, bez konta na Facebooku).

Jakiś czas temu zmieniłem numer telefonu, a teraz zmieniam telefon i chcę przenieść wszystko na nowy.

 

Z tego co przeczytałem to z Messengera można stworzyć klucz dostępu na Dysku Google. Następnie na nowym telefonie podać ten sam numer telefonu na który zostało założone konto w Messengerze i powinienem mieć dostęp do poprzedniego konta.

 

Problem jednak jest taki, że na nowym telefonie muszę podać SMS kod wysłany na ten numer, a jak wcześniej pisałem zmieniałem numer telefonu i nie mam już możliwości odebrania żadnego smsa na ten numer.

 

 

Potrzebuje zmienić numer telefonu podpięty pod to konto, ale nigdzie nie mam takiej opcji. Szukałem na internecie, ale znajduję tylko opisy jak zmienić na Messengerze powiązanym z kontem na Facebooku. Wszystko mogę normalnie zmieniać, ale numeru telefonu nie.

 

 

Proszę o pomoc, jeśli ktoś wie jak to zrobić, albo ma inny pomysł jak przenieść informacje ze starego konta na nowy telefon. Dodam, że do starego telefonu z Messengerem mam cały czas dostęp, oraz że jest to telefon z androidem. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 10 miesięcy temu...
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...