Skocz do zawartości

Problem z Fortnite - Spadki do 0 fps razem z GPU do 0%


Recommended Posts

Witam, jak widać w tytule mam problem z grą Fortnite.

Gdy normalnie sobie gram nawet w 720p i na najniższych ustawieniach graficznych to co jakiś czas mam ścinkę i użycie GPU od razu 0%. Na pełnym ekranie mam częściej a na pełnym w oknie i normalnie w oknie mam rzadziej.

 

Sprzęt

 

AMD Phenom ii x4 955 BE 3.4 Stock (OC 3.6)

GA-M68MT-S2P (rev. 3.0)

4+1 Gb Ram 1333MHz DDR3

Gigabyte GTX 650 Ti BOOST 1GB

Hitachi 320GB 

Zasilacz 600W

Edytowane przez gitek2803
Link to post
Share on other sites

włącz jakiś monitoring np w msi afterburner, żeby podczas gry pokazywał ci temperatury cpu/gpu i częśtotliwości, to będziemy wiedzieć czy w momencie spadków nie dzieje się coś z prockiem czy kartą

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

włącz jakiś monitoring np w msi afterburner, żeby podczas gry pokazywał ci temperatury cpu/gpu i częśtotliwości, to będziemy wiedzieć czy w momencie spadków nie dzieje się coś z prockiem czy kartą

Dodałem do RTSS FortniteClient-Win64-shipping.exe i nie pokazuje ? Czemu ? W innych grach mi pokazuje.

Edytowane przez gitek2803
Link to post
Share on other sites

masz mało ram, może w tym momencie akurat z dysku doczytuje (z pliku wymiany) i masz chwilowy spadek użycia, w innych grach , nie wymagających dużo ram też masz ten problem?

Ram dochodzi do 90% użycia i więcej nie idzie. Nawet miałem programik ramreductor i nic nie dało mimo 60-70%.

Pamięć wirtualną mam ustawioną (Dysk C ,,System" automatyczny), a (Dysk D ,,gry" 8000mb - 10000mb) nie wiem czy to dobrze że tak dużo ;d .

A poza tym jest możliwość że to przez Dysk HDD są te ściny? Np. za wolny czy coś??

Podczas obracania mam więcej ścin.

Od razu napisze że sprawdzałem RAM, HDD i wszystko dobrze (0 błędów).

 

Model dysku: Hitachi HTS545032B9A (SATA 2)

 

A w innych grach nie mam ścin tylko w Fortnite....

Edytowane przez gitek2803
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...