Skocz do zawartości

Karta graficzna z allegro GTX 1060 6GB


Recommended Posts

Przyznam, że karta w bardzo dobrej cenie, więc napisałem do sprzedawcy, żeby udzielił kilku informacji. Kontakt bardzo dobry, odpisuje w ciągu kilku minut. Karty pochodzą od dystrybutora i pozostało na nie 24 miesiące gwarancji. Osoba z którą pisałem, nie chciała podać nazwy firmy pod, którą sprzęt jest dystrybuowany, dwukrotnie unikała odpowiedzi na pytanie.

Wygląda na to, że będzie problem z realizacją gwarancji na kartę.

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Cześć.

Specjalnie zarejestrowałem konto żeby zapytać o te karty.

Ten sprzedawca ma jeszcze inne karty:

https://allegro.pl/uzytkownik/piorun2601?order=d

GTX 1060 6GB w bardzo dobrej cenie, RX 570 w bardzo dobrej cenie oraz GTX 1070 i RX 580 w normalnych cenach.

W jednym wątku na forum jest już też dyskusja o karcie RX 580 od tego sprzedawcy.

http://forum.benchmark.pl/topic/268525-rx-480-8gb-czy-si%C4%99-op%C5%82aca/

 

I tu moje pytanie, bo też jestem zainteresowany tą kartą.

Jeśli kupuje się na raty 0% z allegro, to co się dzieje z ewentualnie przyznanym kredytem jeśli karta nie dotrze.

Czy dobrze kombinuję, że to będzie większa ochrona bo mogę wtopić tylko 40 zł, a nie 800 zł (przynajmniej do czasu wyjaśnienia sprawy z allegro i ich programu ochrony kupujących)?

Link to post
Share on other sites

Gdyby były to karty od evga, możnaby było spokojnie je brać.

Jeżeli kupujesz coś na Allegro, na raty 0%, to kredytu udziela Ci bank, lub instytucja finansowa, nie Allegro. Raty będziesz musiał spłacać nawet jak karta nie dojdzie.Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka

W przypadku kredytu masz możliwość odstąpienia od umowy w przeciągu 14 dni od jej zawarcia. Edytowane przez Quotermain
Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej, można w ciągu 14 dni odstąpić od kredytu, ale na jakich warunkach? Przed podpisaniem umowy kredytowej, zachęcam do zapoznania się z regulaminem. Zwłaszcza w temacie odstąpienia.

 

Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka

Wyłącz podpis // jg

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Wałek i tyle. "Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro.".

 

I wszystko jasne, konto od sześciu lat bez żadnych ruchów, ktoś się podpiął a ludzie łapczywi lecą, myślą że ktoś im zrobi prezent, to samo na olx, oszuści się śmieją z ludzi jakimi są kretynami, PayU na allegro pól biedy bo odzyskasz kasę, ale na olx jak ludziska wpłacają bezpośrednio na rachunek bankowy - tragedia!

Link to post
Share on other sites

Heh, dobrze jednak że nie pokusiłem się na tę "okazję", bo teraz byłby tylko kłopot.

Jednak dobrze mówią, że nie ma nic za darmo.

 

Pytanie o kredyt jednak dalej mnie ciekawi. Bank daje mi kredyt i płaci za przedmiot, ja dostaję umowę i raty do spłaty, a wtedy allegro zawiesza konto gościa. Czy bank dostaje od allegro informację o wałku czy ma już jelenia (mnie) i czeka na spłatę?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...