Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Kabelkologia stosowana

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zawisz

Zawisz
  • Amator

• 52 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 15:44

dnVV7Cd.png

Cześć,

Temat będzie trochę inne niż wszystkie klasyczne worklogi. Ostatnimi czasy razem z Karolem (Waka Waka) robimy sporo kabli dla ludzi z forum. Postanowiłem założyć temat, gdzie będą wrzucane fotki poszczególnych zestawów. W końcu zrobienie kompletu kabli może zająć od kilku przez kilkanaście do kilkudziesięciu godzin w zależności od skomplikowania zestawu.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zrobieniem całych kabli do zasilacza, przedłużek, ogarnięciem wentylatorów, splitterów, frontpanelu czy oświetlenia to PW do mnie lub Karola.

Komplet kabli do Seasonic Platinum SS-760XP2 oploty MDPC-X Haze Gray, Platinum Gray, Titanium Gray, Blackest Black. Do tego ogarnięte wentylatory, frontpanel z Enthoo Evolv oraz zestaw oświetleniowy Phanteksa.

Spoiler

Zestaw kabli Corsair Type 4 do Corsair RMX na oplotach MDPC-X Blackest Black i Shade 19 w tym kabel SATA-DATA

Spoiler

Zestaw przedłużek na oplotach MDPC-X Blackest Black i Platinum Gray

Spoiler

Zestaw kabli peryfyeryjnych - oplot MDPC-X Blackest Black - w tym oświetlenie LED RGB, frontpanel do obudowy Anidees Crystal Cube, splittery, wentylatory, czujniki temperatury etc.

Spoiler

W najbliższych dniach dorzucę kilka zestawów kabli, które czekają w kolejce na obfotografowanie.

Zestaw kabli do projektu Lambda Core - oploty MDPC-X Blackest Black, Platinum Gray oraz Yellow - oświetlenie, kable peryferyjne, wentylatory, splittery, SATA-DATA, główne kable Corsair Type 3 do zasilacza Corsair HXi itd. W zasadzie całe okablowanie w projekcie zostało wykonane od zera.

Spoiler

Zestaw kabli do projektu Pink Panther - oploty MDPC-X XXX White oraz Perfect Pink - główne kable Corsair Type 3 do zasilacza Corsair HXi, kable peryferyjne, wentylatory, splittery

Spoiler

Zestaw kabli do projektu Impossible - kable główne Corsair Type 3 do Corsair RM - oplot E22 Teleios Red & Black Fusion oraz Carbon

Spoiler

Zestaw kabli do projektu FrostyBoy - paracord platyna i żółty - główne kable Corsair Type 4 do Corsair SF, oświetlenie, kable peryferyjne, wentylatory.

Spoiler

Zdjęcia na szybko, te kable nie miałem czasu na wykonanie porządnych fotek.

Zestaw kabli Corsair Type 4 do Corsair RMX. Oploty MDPC-X XXX White oraz B-Magic

Spoiler

Zestaw kabli Corsair Type 4 do Corsair RMX. Oploty MDPC-X Platinum Gray oraz B-Magic

Spoiler

Użytkownik Zawisz edytował ten post 25 sierpień 2018 - 16:34

• 3

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8676 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 25 sierpień 2018 - 16:17

Za dużo tych zdjęć,fatalnie się ogląda...:(

• 1

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

#3 Zawisz

Zawisz
  • Autor tematu
  • Amator

• 52 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 16:27

Sporo tych kabli zrobiłem, więc siłą rzeczy musi też być sporo zdjęć. Jedyne co mogę zrobić, to powrzucać wszystko w rozwijane spoilery :).

Przedłużki na oplotach MDPC-X Platinum Gray, Shade19, Yellow i XXX White oraz frontpanel z obudowy Lian Li PC-O11WGX

Spoiler

Użytkownik Zawisz edytował ten post 25 sierpień 2018 - 19:14

• 2

#4 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8676 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 25 sierpień 2018 - 21:48

Szanuję i podziwiam Twoją pracę,ale może po prostu kilka zdjęć na jeden post...

• 0

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

#5 Zawisz

Zawisz
  • Autor tematu
  • Amator

• 52 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 15:33

Zestaw przedłużek - MDPC-X oploty Blackest Black, Shade19, Titanium, Platinum. Zestaw jest na sprzedaż.

Spoiler

Przedłużki na oplotach MDPC-X Blackest Black, NV-Carbon i Lambo Greeny:

Spoiler

Użytkownik Zawisz edytował ten post 31 sierpień 2018 - 15:33

• 3

#6 Zawisz

Zawisz
  • Autor tematu
  • Amator

• 52 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 21:07

Przedłużka 24-pin ATX na oplocie MDPC-X Transparent, pod oplotem specjalny przewód AWG18 bez napisów:

Spoiler

• 0

#7 silence

silence
  • Zapaleniec

• 1286 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 06:58

Ja tu widzę dobrego skill'a. ;) Nylon zawsze się lepiej układa niż paracord. Pięknie.

• 0
Spoiler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych