Skocz do zawartości

Czy istnieje smartfon który spełni wszystkie moje wymagania co do nagrywania wideo?


Recommended Posts

Witam poszukuje smartfona który spełni wszystkie moje wymagania co do nagrywania wideo i posłuży mi jako kamera

 

1 system android

2 nagrywanie w 60fps (może to być nawet w 720p)

3 optyczna stabilizacja obrazu działająca razem z 60fps!

4 brak blokady nagrywania do 10 minut

5 slot SD obsługujący kartę 64GB

 

albo zapytam inaczej

1 czy istnieje telefon z aparatem nagrywającym w 60fps jednocześnie stabilizując optycznie

2 czy istnieje telefon który nagrywając w 60fps nie blokuje nagrywania do 10 minut

 

pytam bo mam Samsunga Note4 który nagrywa w 60fps bez stabilizacji i tylko do 10 minut

i zastanawiam się czy wszystkie telefony tak mają i czy telefon może zastąpić mi normalną kamerę czy jednak aby nie mieć tych niedogodności musowe jest zaopatrzenie się w oba urządzenia

Edytowane przez suppcia
Link to post
Share on other sites

nieważne ile może aby nie przekroczył 2000zł oczywiście do kupienia jako używany

ale i tak pytam jedynie tak poglądowo czy taki smartfon w ogóle istnieje i chodzi mi o najtańszy może nawet są tańsze albo są jedynie droższe nie wiem tak tylko pytam

Edytowane przez suppcia
Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o 60 fps ze stabilizacją to LG G6 ma taką możliwość.

https://www.x-kom.pl/p/357952-smartfon-telefon-lg-g6-bialy.html

ohh rzeczywiście świetny telefon dla nagrywających wideo i nawet spełnia moje wymagania

ale jeszcze jedna kwestia czy można nim nagrywać do woli? czy ma blokadę nagrywania do 10 minut w tym trybie 60fps i stabilizacji?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...