Skocz do zawartości

Laptop/Ultrabook - do pisania, oglądania, gry - proste


Recommended Posts

Hejka Benchmarkowicze!

Żeby nie przedłużać niepotrzebnie. Potrzebuję kupić laptopa/ultrabooka do prac biurowych. Jako, że jestem dungeon masterem, potrzebuje mieć swoje notatki w jednym miejscu, potrzebuje puścić graczom muzykę, lub podpiąć projektor albo monitor do tego lapka/ultrabooka by coś im wyświetlić.

Potrzebuję go głównie do pisania scenariuszy - Word, Excel, OneNote, powerpoint i inne office - dlatego myślę, że będzie to dosyć tani zakup. No i może jakiś casual game jak Darkest dungeon czy prosty program przeglądarkowy jak Inkarnate lub steamowy dungeon painter studio.

Będę go nosił często ze sobą, na sesje czy pisał coś w trakcie podróży - bateria powinna być żywotna
W związku z tym, iż będzie mobilny, powinien być lekki i cienki, co by go zmieścić do torby, lub w jakiś sprytny pokrowiec.

Rozdzielczość i wielkośc - cóż nie powiem że jakiś 1080p nie było by spoko, nawet bardzo. Więc do tego też zmierzamy, jeżeli miałbym dopłacić 2-3 stówki a mieć to rozdzielczość to to zrobię :). Wielkość ekranu, myślę że 13-14'

Bluetooth - być musi

Dysk - cóż nie pogardzę jakimś ssdkiem typu 128gb więcej jest mi zbędne

Windows 10 będzie na nim, zainstalowany w 99%

Nie musi być nowy, może być jakiś biznes model poleasingowy. Marka... jest mi to w sumie obojętne byle by się nie psuł, a jak miałby sie psuć to niech chociaż* odpukać* obsługa klienta będzie na znośnym poziomie.

Pieniążki - cóż... myślę że tak około 1000zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...