Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mozilla nie zapamiętuje hasła

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bambam

Bambam
  • Amator

• 54 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:23

Witam. Mam nadzieję, że napisałem w dobrym dziale :) Od pewnego czasu mam problem z Mozillą. Otóż miałem zapamiętane hasło do mojej poczty elektronicznej także wystarczyło, że kliknąłem na okienko poczty i od razu miałem wpisane wszystkie dane. Niestety zapomniałem hasła do logowanie (jest zastąpione kropkami a nie ma opcji pokazania) i żeby w przyszłości uniknąć problemów gdybym zmienił komputer czy chciał się zalogować na innym urządzeniu, postanowiłem je zmienić. No i wszystko ładnie zmiana się udała tylko, że Mozilla dalej uparcie pamięta stare hasło. Za każdym razem przy logowaniu muszę wpisać zmienione i za każdym razem przeglądarka pyta mnie czy zapamiętać nowe hasło i mimo klikania żeby pamiętała nowe to przy ponownym logowaniu dalej jest to samo. Może nie jest to jakiś poważny problem ale trochę mnie drażni. Da się to jakoś naprawić? Proszę o pomoc.

• 0

#2 petey

petey
  • Bywalec

• 88 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:14

Witaj, proponuje usunąć ręcznie hasło zapisane w przeglądarce i zalogować się ponownie zapisując nowe hasło.

• 0

#3 chrisplbw

chrisplbw
  • Nałogowiec

• 1509 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 07:57

Wejść w Narzędzia - Opcje - Bezpieczeństwo - Zachowane dane logowania, teraz znaleźć zapisaną witrynę i hasło i usunąć/zmienić stare przypisanie.

Mi przy zmianie hasła oprócz Zapamiętaj (jeśli było zapisane) pojawia się również opcja Uaktualnij.

• 0

AMD FX8350 4.0GHz@4.7GHz, Gigabyte GA990FXA-UD5, Gigabyte G1 RX470 4GB, Kingston HyperX Beast 1888 2x4 GB, Scythe Mugen 2 rev. B (Enermax TB Silence UCTB12P x2)+Gelid Extreme, Corsair RM550x 550W 80+Gold, Zalman Z11 Plus,  WD Blue 1TB, Lepa by Enermax BQL.Quiet PWM Bluex2. Motospeed V30, P10 Lite

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych