Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, od września w mieszkaniu na wiosce będę potrzebował nowego internetu, samego bez telewizji. Pytanie do was, jakiego polecacie, żeby dobrze działał na wiosce? Teraz mam internet (sprawdzam Speedtestem) Pobieranie - 46.18 Mbps i Przesyłanie - 5.52 Mbps. Myślę, że taki by mi starczał. Tylko teraz mieszkam na mieście, a z tego co wiem tutaj lepiej z zasięgiem. 

Przeglądałem to dwa takie interesujące to chyba Netia i Orange.

 

Link to post
Share on other sites

Zadzwoń,popytaj i wtedy się ewentualnie zapytaj tutaj. Bo tak ,to jak ci mamy radzić ? U mnie doskonale spisuje się Orange (szybka reakcja przy problemach) ale w terenie może to wyglądać zupełnie inaczej,ze względu na usprzętowienie,zasięgi,odległości...Netia prawdopodobnie leci na przewodach Orange. Nie znam ich,więc nie wiem jak z obsługą. Jak pisałem,zadzwoń,wejdź na ich strony i przeanalizuj...

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Jak masz możliwość, to bierz światłowód, jak nie to LTE. Najlepszy taki, który najlepiej działa u ciebie na twojej wiosce. Jak mieszkasz pod Toruniem, to może w rodzinie ojca Dyrektora. Jak koło jakiejś biedrony, to może tuBiedronka. Jak pod Świebodzinem, to dogadaj się z proboszczem, on tam coś na boku z pomnika Jezusa rozprowadza. Wszystko zależy od konkretnej lokalizacjo, odległości do BTSów, ukształtowania terenu. Nikt ci nie da konkretnej odpowiedzi................

Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem.. Mieszkam na małej wsi na pomorzu netia fajnie działą 4km obok a u mnie niestety do 10 mb/s.. Teraz mam LTE T- Mobile do 60 mb/s. Trzy pierwsze dni miałem download ~30 mb/s i upload 3mb/s. Po tygodniu ( dzisiaj ) niestety ale już mam ciągle 12 mb/s nie wiem czy to takie spadki tylko dziś, ale jak tak dalej będzie to masakra, nie ma jakiejś antenki do polepszenia sygnału czy czegoś? Jeszcze mam możliwość netie do 10 mb/s ale więcej nie da rady - brak zasięgu..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...