Skocz do zawartości

Wymiana karty graficznej na 1060 6gb


Recommended Posts

Witam, posiadam pewien problem, ponieważ przymierzam się od dłuższego czasu do zakupu nowej karty graficznej, zrobiłem mały research na temat mojego sprzętu i kompatybilności moich części z kartą jaką chcę zakupić i mój problem wygląda tak.

 

Posiadam:

GPU: GeForce GTX 750 Ti 1gb

CPU: Intel Core i5-4460 3.20GHz

Płyta główna: H97M-E35 (MS-7846)

Obudowa: Corsair Carbide Series SPEC-03

Mam wpięte DDR'y 3 8gb

 

Chciałbym wymienić tę grafikę na GTX'a 1060 6gb i tutaj pojawia się moje pytanie, ponieważ w tej płycie głównej, którą mam jest PCI e x16, a ta karta, którą chcę kupić wymaga PCI e 3.0. Wiadomy jest fakt, że chciałbym wydać jak najmniej pieniążków i włożyć sobie tę kartę do środka, ale nie wiem czy dam rade to wszystko zrobić na tym sprzęcie, który posiadam aktualnie. Jeśli nie dam rady, to na co mógłbym wymienić i co?

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Napisać o zasilaczu 550W, to jak napisać, że moje auto to 140KM. 

Corsair VS Series™ VS550 — 550 Watt Power Supply  

Nie wiem co jeszcze więcej mogę napisać, nie znam się za bardzo na tym. :D

Edytowane przez Lisor
Link to post
Share on other sites

Zasilacz nie aż tak tragiczny. Tak tylko pytam dla pewności. 

 

Jutro premiera nowych kart. Wątpię aby coś się zmieniło w cenach, ale warto poczekać. 

Okejka, ale mówisz, że dam rade podejść bez wymiany żadnych podzespołów pod tę kartę, tak? :D

Link to post
Share on other sites

W monitorze masz wejście cyfrowe? 

Monitor mam na VGA, więc wiem, że będę musiał zakupić sobie przełączkę, albo nowy monitor. Także z tym nie ma problemu. Jeśli normalnie ta karta wejdzie w ten socket z mojej płyty głównej to jest supcio i się cieszę! :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...