Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).


Recommended Posts

  • 9 miesięcy temu...

Najlepsze komentarze z youtube:

Cytat

 

The way you're meant to be played™

 

As the other Steve would say: The extra memory is "a waste of sand."

 

NVIDIA: "10GB is enough for top end 4k gaming" Also NVIDIA: "Let's do a 12GB mid range GPU used for 1080p" ... that's so dumb

 

The card we didn't deserve but the card we never needed

 

xD

  • Haha 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Mam swojego pierwszego RTX-a, 2080Ti. Albo trafiłem taką sztukę albo one tak mają bo podkręca się do astronomicznych wartości stabilnie w msi afterburner. Boost 2115 (+150) dla rdzenia i 8500 (+1500) dla pamięci Samsunga a to dopiero wstępne oc, nigdy jeszcze chyba nie miałem karty, która by tak gładko się kręciła na starcie. Wczoraj katowałem ją z takim oc ponad godzinę z RT bez dlss w Dying Light 2 - użycie gpu niemal cały czas 99%, 58C max w konfiguracji P/P.  Karta to EVGA GeForce RTX 2080Ti FTW3 Ultra Hybrid. Szarik jest zadowolony z zakupu używki.

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...
35 minut temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Tak. +Do tego w przyszłości łatwiej będzie sprzedać i nie straci dużo na wartości 

Panowie warto kupić?

Sorki że tu ale czas goni

 Za 1100 zł to nawet warto. Zdejmiesz to paskudne chłodzenie, założysz jakieś Arctice P12 i będzie chodziło dobrze. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 9.03.2022 o 15:33, ALF napisał:

Mam swojego pierwszego RTX-a, 2080Ti. Albo trafiłem taką sztukę albo one tak mają bo podkręca się do astronomicznych wartości stabilnie w msi afterburner. Boost 2115 (+150) dla rdzenia i 8500 (+1500) dla pamięci Samsunga a to dopiero wstępne oc, nigdy jeszcze chyba nie miałem karty, która by tak gładko się kręciła na starcie. Wczoraj katowałem ją z takim oc ponad godzinę z RT bez dlss w Dying Light 2 - użycie gpu niemal cały czas 99%, 58C max w konfiguracji P/P.  Karta to EVGA GeForce RTX 2080Ti FTW3 Ultra Hybrid. Szarik jest zadowolony z zakupu używki.

 

GPU usage to jedno, ale jaki w takich warunkach miałeś Power Draw karty? Bardzo dużo ludzi sugeruje się GPU usage i jak widzą 99% są przekonani, że karta lata na full. Często bywa sytuacja, że karta przykładowo z PT 450 (dajmy na to RTX 3090 Ti) wykazuje GPU usage 99%, a PD zaledwie 330W wtedy nie ma mowy o pełnym docisku. Zmieniasz ustawienia platformy, regulujesz pamięci, CPU, podsystem i nagle masz nadal przy 99% usage już PD 430W no i naturalnie więcej klatek.

 

Także to bardzo istotne. i7-3770K nie pozwoli napędzić w pełni RTX 2080 Ti często nawet w 4K. Kwestia naturalnie gry, silnika, ustawień etc. Weź to pod uwagę. Niemniej ciśnij, baw się dobrze bo RTX 2080 Ti to nadal świetny sprzęcik jest :)

Edytowane przez EH_Gosu
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
4 minuty temu, Rebelmind napisał:

Po latach dominacji gtx 1060 został zdetronizowany! 

 

1650 jest przecież słabszy :rotfl: Jest też słabszy od konsol poprzedniej generacji. 

 

Rynek pcmr 2022 w skrócie. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...