Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).


Recommended Posts

 

 

Ten kraj jest skazany na zagładę z takimi obywatelami...

Otóż to,ludzie narzekają na władzę itp.A sami nie są lepsi ...


@pendzel_3 pa to :D

 

https://www.wykop.pl/link/5632891/bon-turystyczny-sprzedam-polacy-juz-handluja-bonami/?fbclid=IwAR3fA6CymDacrQK1M0XAXwjipachFRbZPUEPUqZh_oLYEjMTyjdoymD4xGI

 

Kurde same rekiny biznesu no,tylko ja taki ciemny jestem i nie ogarniam na czym można zarobić :roll:

Link to post
Share on other sites

@up3

https://www.olx.pl/oferta/rtx-2080-ti-pny-xlr8-gaming-oc-x-kom-nowa-gw-36m-gra-rtx-2080ti-CID99-IDFYxxH.html#876607dd5f

a temu to się nawet nie chce fatygować żeby odebrać (może nawet nie jest wypłacalny na tyle żeby ją opłacić? %-) ) to "tylko" 300zł frycowego woła...

 

Chłop się już złamał. Chce jedynie stówę za odstąpienie rezerwacji.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I bardzo dobrze frajerowi naciągaczowi. Siana we kieszeni brak, pewnie nie ma nawet gotówki żeby to ze sklepu odebrać. Mam nadzieje że jeżeli nie odbierze chociażby jakimiś kosztami manipulacyjnymi go obciążą.

Tak, do więzienia na 25 lat lub 100 zł grzywny. :rotfl:

Edytowane przez ADR15
Link to post
Share on other sites

Za  oddanie ryzena 3600  bo  robi tylko  4400 zamiast 4500 mhz  5 lat  grabienia  liści a dla recydywistów  3  lata  czyszczenia   kibli  na  komendzie

 

Juz  tylko po tym co  tu  niektórzy  odczyniają  na  100-wke ma  konto  na benchmarku  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

@Up What?! Nie porównuj, to zupełnie inna liga... Oc robisz dla siebie (i tylko dla siebie) a kupowanie na promocja dla reselleingu to żerowanie na INNYCH :/ Jeżeli nie czujesz tej różnicy to szkoda na Ciebie strzępić klawiatury

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

tak tak widziałem, mało tego właściciele pensjonatów którzy przystąpili do tego rządowego pożal się Boże planu relacjonują jak to Januszexy dzwonią z zapytaniami czy nie można wymieć bonu na mniejszą gotówkę, tylko patrzeć jak za wódkę pod sklepem tym będą płacić,  także po raz kolejny nasze podatki idą w piach.

 

 

 

Chłop się już złamał. Chce jedynie stówę za odstąpienie rezerwacji.

no niestety nikt kogo stać i jest zainteresowany 2080ti nie będzie kupował takiej lipa wersji tam już te 300-400zł różnicy tak bardzo nie robi.

 

Widzę że niektórzy wrócili już urlopu od forum ale jakby nie pomogło, no nic - jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak jest ze wszystkim. Ostatnio była w RTV Euro AGD promocja na laptopa HP Pavilion – pod maską Ryzen 3550H,16GB RAM, 512 SSD, GTX1650 oraz Windows 10.

 

Cena sklepowa 1999 złotych, na OLX te laptopy latają są wystawione nawet za 3000.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

No i wygląda na to, że mój Seasonic 750W który miał być na kilka lat za chwilę będzie za słaby...

 

Nie będzie. Mój 2070S FTW3 po OC w 4K żre 270-290W. A cały komputer pobiera od 380-440w... więc nawet jak 3090 jakimś cudem będzie żarło 400W realnie to ile taki zasilacz musiałby pociągnąć realnie, 550W? Zostaje 200W zapasu.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam Seasonic 550W niby Gold, 10lat gwarancji, zakupiony rok czy dwa lata temu, a tu okaże się, że nawet dla 3060/3050(Ti) będę musiał zmieniać zasilacz :/

W najgorszym razie zmienię swego 1660Ti na 2060S albo max 2070S- choć ten teoretycznie wymaga też zasilacza o większej mocy.
Coraz bliżej do premiery, najważniejsza jest cena i czy te 12pin będzie też w najsłabszych konstrukcjach.

Link to post
Share on other sites

Ja mam Seasonic 550W niby Gold, 10lat gwarancji, zakupiony rok czy dwa lata temu, a tu okaże się, że nawet dla 3060/3050(Ti) będę musiał zmieniać zasilacz :/

 

W najgorszym razie zmienię swego 1660Ti na 2060S albo max 2070S- choć ten teoretycznie wymaga też zasilacza o większej mocy.

Coraz bliżej do premiery, najważniejsza jest cena i czy te 12pin będzie też w najsłabszych konstrukcjach.

Nic nie będziesz musiał zmieniać absolutnie. Nie wiem skąd ludzie mają takie obawy ze zmianami PSU :) Będzie dodawana do Ampere przejściówka i tyle, a co do mocy Twojego zasilacza to w aspekcie segmentu GPU w który celujesz, również na Twoim miejscu bym się o nic nie martwił. Także na spokojnie :)

Edytowane przez EH_Gosu
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

a tu okaże się, że nawet dla 3060/3050(Ti) będę musiał zmieniać zasilacz

skąd taka myśl? to że nv wymyśla swoje przejściówki (przypominam że dla topu) jeszcze niczego nie dowodzi.

Dokładnie tak jak napiał @@EH_Gosu, nie będzie żadnej tragedii. 


Mi chodziło jedynie o to, iż większość osób uważała że te nowe 12-pinowe wtyczki to fakenews.  ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Możliwe, że napisałem zbyt pesymistycznie. Choć obstawiam, że dla max RTX 3060 ewentualnie RTX 2060S/2070S, to nie powinno być źle. To, że zasilacz podoła nawet z 2070S to wiem, ale te przejściówki, trochu mogą namieszać, stąd takie moje podejście.

Nowej grafy nie zamierzam podkręcać itd, aktualny gtx1660Ti ma zrobione uv w miarę blisko standardowych zegarów.
Jedynie co to zapewne RAM ustawić na 3600mhz, bo jest xmp, proc nie da rady zrobić OC bo on z premiery, a te sztuki słabo się kręciły, ale ciśnie na auto z 4.2ghz z niskim vcore jak na premierówkę.

Monitor mam 1080p 75hz z FS, grywam 60-70fps, zależnie od gry, czasem odpalam DSR z 1440p.
Do moich potrzeb starczy na luzie ten max RTX 3060, będzie na dobre kilka lat.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...