Skocz do zawartości

Podczas obciążenia komputer wyłącza się na chwile jakby nie miał dostępu do prądu


Recommended Posts

Specyfikacja komputera:

Płyta główna: Gigabyte Technology Co. Ltd. H110M-S2H-CF (U3E1),

Procesor: i5 7400 3.0 Ghz

RAM: Viper 2x4 GB

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (Gigabyte)

System operacyjny: Windows 10

Dysk: 931GB TOSHIBA HDWD110 (SATA )

Witam, podczas obciążenia (gdy włączam jakąś grę czy benchmarka) komputer wyłącza się na moment tak jakby nie miał dostępu do prądu i po chwili włącza się ponownie. Problem pojawił się znowu wczoraj gdy grałem w BF'a 1. Piszę znowu bo wcześniej miałem ten sam problem, ale nie chciałem go naprawiać więc odstawiłem komputer na jakiś czas i jakiś tydzień temu podłączyłem go ponownie.

Działał bez zarzutów aż do wczoraj. Nie wiem czym to jest spowodowane, wymieniałem zasilacz bo na samym początku dostałem uszkodzony, więc go wymieniłem. Jest to ten komputer kupowany na morele : https://www.morele.net/komputer-morele-kaby-g2850-976622/ .

Proszę o skuteczną pomoc.

Link to post
Share on other sites

Na początek są dwie możliwości:
1. Twój zasilacz jest za słaby (oprócz mocy może być również marka zasilacza).
2. Temperatury. możesz użyć HWmonitor jak poleca @@olo163 albo MSI Afterburner do podglądu temperatur podczas grania (ma też możliwość zapisu do pliku)

Edytowane przez Mandalorian
Link to post
Share on other sites

Trochę lipa bo nie mam teraz za bardzo jak sprawdzić czy to wina zasilacza bo nie posiadam innego, ale jest możliwe że to właśnie zasilacz jest wadliwy z tego powodu że jak pisałem wcześniej otrzymałem na sam początek wadliwy zasilacz i wymieniłem go w serwisie na ten który posiadam teraz.

Link to post
Share on other sites

Właśnie sęk w tym że nie jest na gwarancji bo na własną rękę wymieniłem ten zasilacz, ale może w tym komisie dostałem na rok gwarancje właśnie na ten zasilacz. Zobaczę, jak nie to pójdę do jakiegoś dobrego serwisu w poznaniu, opowiem ową ''historię'' i poproszę o naprawę. :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...