Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam w planach zakupić komputer typowo pod gry. Aktualnie zakupiłem juz monitor samsunga 24cale, czas na jednostke centralną. Czy taka specyfikacja komputera pozwoli na granie w wiekszosci produkcji? Nie mam wymagań odnośnie ustawień, przeważnie gram na niskich/średnich, a i czasem może zdarzy się odpalić jakiś stream.

 

Procesor: Intel Core i5-8500

Grafika: GeForce GTX 1060 6GB (model karty: Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC)
RAM: 8GB, taktowanie 2666MHz
Płyta główna: Gigabyte B360M HD3
obudowa: Corsair Carbide Series 100R
Karta dźwiękowa: Realtek ALC887
Karta Sieciowa: napewno wifi, nie mam jeszcze sprecyzowanej, ale napewno pod PCI
Dysk HDD: 1TB
Dysk SSD: Brak
 
Zasilacza nie podaje ze względu, że nie liczyłem jeszcze poboru mocy ze względu na możliwe zmiany.
 
Myślicie ze taki zestaw jest ok czy cos zmienic?
 

 

Link to post
Share on other sites

Hej. Pierw może napisz jaki masz budżet oraz model monitora. Jeżeli nie planujesz podkręcać procesora to będzie dobry wybór, ale na ten temat wypowiedzą się eksperci :) Jeżeli będzie budżet odpowiedni to kierowałbym się do 1070, ale 1060 też dobry wybór :) Do reszty się nie wypowiadam, za nowe wszystko dla mnie :) Pozdrawiam.

Edytowane przez andrei
Link to post
Share on other sites

budżet do 3500, monitor Samsung: https://www.mediaexpert.pl/monitory-led/monitor-samsung-ls24d330hsx-en,id-732059?gclid=CjwKCAjw-8nbBRBnEiwAqWt1zSmd8_Ya_VZjKTVvUG1NwSotEiRaLw6HVv-B_bLfLD1kWqqW3dPg0RoCPxkQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CMa-tZCR7dwCFYqNsgodXcwAXQ

Zakupiony w zeszłym tygodniu, jednak aktualnie podłączam go pod laptopa którego mam i wyłączam ekran monitora, aby nie obciążał karty graficznej, więc z monitora jestem zadowolony, ale nie o to w tym temacie chodzi ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...