Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

LG G6 vs Sony Xperia XZ1 Compact (vs. Samsung S7)

lG G6 XZ1 Sony Compact samsung s7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 studentMM

studentMM
  • Amator

• 32 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 15:17

Przejrzałem różne oferty telefonów u różnych operatorów i telefony które najbardziej zwróciły moją uwagę to:
LG G6
Sony Xperia XZ1 Compact
Samsung S7

wszystkie modele mają IP68 co jest dla mnie atutem

• LG zbiera dobre recenzje, ale martwi mnie gorszy procesor 4 rdzenie zamiast 8, do tego obawiam się że za rok może 1,5 LG zacznie zamulać.
  • Sony Xperia XZ1 Compact mój obecny już wysłużony model to Z1 Compact w którym cenię sobie jego niedużą wielkość, mieści się do kieszeni bez problemu, a wnętrzności miał takie jak pełnowymiarowy model, chociaż wychodzi najdrożej ze wszystkich
  • ​Samsung s7 flagowiec, znanej marki, fakt że trochę starszy, ale ponoć ma dostać aktualizację nowego androida

ważne dla mnie to płynność działa nawet po jakimś czasie użytkowania, oraz dobry aparat, wiadomo nie zawsze można przy sobie mieć normalnej wielkości.
nie jestem graczem

podsumowując w LG boję się że zacznie zamulać za rok za 1,5 będzie się przycinać i mnie wkurzać 
sony jest fajny bo kompaktowy
kwestia jakości zdjęć sam nie wiem ... 

Użytkownik studentMM edytował ten post 14 sierpień 2018 - 15:44

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lG G6, XZ1, Sony, Compact, samsung s7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych