Skocz do zawartości

Zmiana Zalman Z9 U3 USB 3.0


Recommended Posts

Witam,

 

Jak w temacie, chcę zmienić powyższą budę na coś bardziej przewiewnego, ponieważ obecna to trochę piekarnik. Poszukuję zatem coś bardziej przewiewnego, co jest dla mnie priorytetem, ledy i inne bajery nie mają dla mnie znaczenia, czy obudowa będzie przeszklona czy nie też żaden problem. Używam też nagrywarki, więc chciałbym również, żeby posiadała odpowiednią zatokę.

Budżet jaki posiadam to +/- 350 zł. Za wszelkie sugestię będę bardzo wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem w tej cenie bardzo dobrym wyborem będzie PHANTEKS Enthoo Pro M.
Po prostu świetnie wykonana, bardzo funkcjonalna obudowa ze świetnym obiegiem powietrza.

 

Wszystkie wloty powietrza mają łatwo wyjmowane filtry powietrza, także czyszczenie to łatwizna.

Miejsce na łącznie 5 wentylatorów 140 mm (2x przód, 2x góra, 1x tył) zapewnia, że w środku będzie dobra wichura.

 

Jako tańszą alternatywę podam SilentiumPC Aquarius X70W. 100 zł mniej, funkcjonalność w sumie podobna, ale nieco gorsza jakość wykonania.

Link to post
Share on other sites

Skoro budżet to 350zł to myśle, że drobnny +/- nie zrobi Tobie różnicy - 359zł. Jest to obudowa SilentiumPC Armis AR7 TG RGB. Powiem tak, 2 godziny temu sam zamówiłem tą obudowe po tygodniowym researchu w sieci, więc nie mogę jeszcze jej ocenić "na żywo" ale pod względem funkcjonalności jest na prawde świetna. Przewiewna można zamontować aż 7 wentylatorów w tym 6 z nich albo 120mm albo 140mm. Wspomniałeś o zatoce, tutaj są 2 zatoki ale wtedy na froncie wejdą Tobie 2 wentylatory zamiast 3, ja np. to zdemontuje a DVD będę podpinał jak będę potrzebował a jest to bardzo rzadkie zjawisko więc dla mnie w sam raz.

Wrzucam 2 linki, pierwszy do opisu produktu: https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-armis-ar7-tg-rgb-spc182-980493/

drugi do recenzji na YT:

Jak będziesz zainteresowany znajdziesz więcej recenzji, opinii itd.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...