Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki bezprzewodowe na siłownię do 300 PLN

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 stalowekk

stalowekk
  • Amator

• 36 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 07:11

Cześć, już kiedyś pomogliście mi w doborze słuchawek przewodowych, teraz wypadałoby kupić coś bezprzewodowego.

Na pierwszym miejscu tak jak wspominałem, zależy mi, aby były bezprzewodowe oraz wygodne. Jako że lubię czasem posłuchać bitów z dobrym basem, chciałbym, aby mi go słuchawki w miarę możliwości zapewniły. Bardziej stawiałbym na nauszne, czekam na Wasze propozycje.

Budżet, jakim dysponuję to 300 PLN, więcej nie chcę wydawać, myślę, że coś w tej kwocie się znajdzie.

• 0

#2 adrianqqq123

adrianqqq123
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 08:01

Osobiście polecam Bluedio T4s. W pl 300zł na ali kupiłem za 130zł . Grają świetnie . A praca na baterii to ok 10h 

• 0

#3 Cepheus119

Cepheus119
  • Entuzjasta

• 663 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 13 sierpień 2018 - 11:36

Witam, wiem, że priorytetem są nauszne ale gdybyś chciał coś wg mnie bardzo przyzwoitego z dokanałowych to polecam Plantronics Backbeat Go 2. Używam je ze 3 - 4 lata już i według mnie są bardzo wygodne, praktycznie nigdy nie wypadają z ucha, chyba, że w pośpiechu je źle o ucho zahaczę. Przede wszystkim jednak mają one bardzo przyjemne pie*******cię :) słucham na nich zarówno metalu jak i amerykańskiego gangsterskiego rapu jak i trochę elektroniki - także typowe playlisty na siłownię i na prawdę mimo malutkiego rozmiaru czuć z nich moc a dźwięk jest bardzo czysty. Nie zrywają połączenia praktycznie z żadnego punktu na siłowni, myślę że oddalam się od telefonu na około 8 metrów i często gdzieś za ścianę i dopiero wtedy czasami zaczynają się problemy. Miałem kiedyś jakieś douszne sportowe AKG, co prawda były tańsze bo koło 120 zł chyba ale no nie miały totalnie startu do Plantronicsów. Jeszcze taka uwaga, że dobrze wygłuszają od otoczenia, co kto lubi ale do odcięcia się od muzyki na siłowni i słuchania swojego to myślę, że sprawdzą się lepiej niż nauszne. Są do kupienia z tego co widzę za niecałe 300 zł, ja kiedyś koło 220 chyba dawałem.

Użytkownik Cepheus119 edytował ten post 13 sierpień 2018 - 11:40

• 0

Macbook Pro 13 "Escape" 2017, Dell U2515H, Xbox One X, Audiotrak Prodigy Cube, HyperX Cloud, Creative Aurvana Live!

HP Zbook 15 G4 / i7 7700HQ / 16GB / Samsung PM961 256GB / Quadro M1200

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych