Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe na siłownię do 300 PLN


Recommended Posts

Cześć, już kiedyś pomogliście mi w doborze słuchawek przewodowych, teraz wypadałoby kupić coś bezprzewodowego.

Na pierwszym miejscu tak jak wspominałem, zależy mi, aby były bezprzewodowe oraz wygodne. Jako że lubię czasem posłuchać bitów z dobrym basem, chciałbym, aby mi go słuchawki w miarę możliwości zapewniły. Bardziej stawiałbym na nauszne, czekam na Wasze propozycje.

 

Budżet, jakim dysponuję to 300 PLN, więcej nie chcę wydawać, myślę, że coś w tej kwocie się znajdzie.

Link to post
Share on other sites

Witam, wiem, że priorytetem są nauszne ale gdybyś chciał coś wg mnie bardzo przyzwoitego z dokanałowych to polecam Plantronics Backbeat Go 2. Używam je ze 3 - 4 lata już i według mnie są bardzo wygodne, praktycznie nigdy nie wypadają z ucha, chyba, że w pośpiechu je źle o ucho zahaczę. Przede wszystkim jednak mają one bardzo przyjemne pie*******cię :) słucham na nich zarówno metalu jak i amerykańskiego gangsterskiego rapu jak i trochę elektroniki - także typowe playlisty na siłownię i na prawdę mimo malutkiego rozmiaru czuć z nich moc a dźwięk jest bardzo czysty. Nie zrywają połączenia praktycznie z żadnego punktu na siłowni, myślę że oddalam się od telefonu na około 8 metrów i często gdzieś za ścianę i dopiero wtedy czasami zaczynają się problemy. Miałem kiedyś jakieś douszne sportowe AKG, co prawda były tańsze bo koło 120 zł chyba ale no nie miały totalnie startu do Plantronicsów. Jeszcze taka uwaga, że dobrze wygłuszają od otoczenia, co kto lubi ale do odcięcia się od muzyki na siłowni i słuchania swojego to myślę, że sprawdzą się lepiej niż nauszne. Są do kupienia z tego co widzę za niecałe 300 zł, ja kiedyś koło 220 chyba dawałem.

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...