Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Update biosu MSI Z370 Sli Plus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 manual

manual
  • Amator

• 73 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 13 sierpień 2018 - 00:32

Puściłem update biosu z aplikacji MSI Live Update. Od godziny stoi na okienku BIOS is updating i nic się nie dzieje. Poza tym mogę swobodnie poruszać myszką (mimo informacji, że kursor powinien być zablokowany). Co robić??

• 0

#2 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 3335 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 10:13

Spróbuj zakończysz zadanie procesu aktualizacji. Skutki trudno przewidzieć ale myślę, że nic nie powinno się wydarzyć, też tak kiedyś miałem. Aktualizację najlepiej wykonywać z poziomu bios. Jest bezpieczniej.  

• 0

#3 manual

manual
  • Autor tematu
  • Amator

• 73 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 15:19

O 6 rano dalej apka pokazywała, że aktualizuje BIOS. Wkurzyłem się i ją wyłączyłem, po czym zresetowałem PCta. Chwilę postał na logo MSI, a potem normalnie załadował system. W apce pokazuje, że BIOS został zaktualizowany. Widocznie apka się zwiesiła po zakończeniu aktualizacji.

Żeby nie zakładać nowego tematu, mam jeszcze jedno pytanie, do którego załączam zdjęcia. Czy to normalne, że radiator jest odrobinę przekrzywiony? Może nie widać tego idealnie na zdjęciach, ale odchodzi od idealnego położenia o jakiś 1 stopień.

https://imgur.com/Vwzblhf

https://imgur.com/8qZGst1

• 0

#4 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8790 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 15:43

Widać,widać ale być może płyta główna nie trzyma poziomu i stąd ten odchył...

• 0

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

#5 manual

manual
  • Autor tematu
  • Amator

• 73 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 15:47

Płyta siedzi dobrze, tak mi się wydaje. Jak montowałem radiator to też dobrze wszystko poprzykręcałem. Ogólnie chłodzić, chłodzi. W spoczynku na CPU (i7-8700) jest 33 stopnie temperatury. W stresie jeszcze nie testowałem.

Użytkownik manual edytował ten post 13 sierpień 2018 - 15:48

• 0

#6 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 3335 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 15:59

Chłodzenie jest ciężkie zdarza się, że lekko się przesunie ale to normalne. Jeśli nie wpływa to na temperatury to nie ma obaw. 

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych