Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam problem z Windowsem 7, a dokladniej:

•system w ogóle nie startuje, cały czas jest "Starting Windows"

•w jakimkolwiek trybie awaryjnym jest to samo co wyżej

•bootując płyte z jakimkolwiek windowsem (innym niz obecny) problem sie powtarza

•po wybraniu naprawy w opcjach uruchamiania mam czarny ekran

•dysk z mojego komputera był przepinany do laptopa, laptop nie wykrył systemu na dysku 

Gdzie leży problem?

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Powinieneś jeszcze spróbować z płytą z win 7...

"bootując płyte z jakimkolwiek windowsem (innym niz obecny) problem sie powtarza"

Przepraszam ale jak chcesz naprawiać win7 z płyty z innym systemem ?

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Powinieneś jeszcze spróbować z płytą z win 7...

"bootując płyte z jakimkolwiek windowsem (innym niz obecny) problem sie powtarza"

Owszem próbowałem, efekt taki sam...

Niekoniecznie chciałem naprawić system - format i instalacja innego tez wchodzi w gre.

Edytowane przez Krystecki
Link to post
Share on other sites

dysk z mojego komputera był przepinany do laptopa, laptop nie wykrył systemu na dysku 

 

 

Będąc na drugim laptopie, jednak podłączając dysk jako zewnętrzny ściągnij Autoruns.

 

Po odpaleniu Autoruns64.exe w trybie administratora przejdź do File|Analyze Offline System. Jako System Root wskaż folder Windows na drugim dysku. Niech program przeanalizuje pliki i jakie usługi się uruchamiają. 

 

W celu sprawdzenia tych usług w Options zaznacz Verify code signatures i Check VirusTotal.com.

 

Czy jakaś usługa jest podświetlona na czerwono lub w kolumnie VirusTotal wartość jest większa niż 0(oznaczone na czerwono)?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...