Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,mam do sprzedania Windows 7 Home Premium 64-bit Polską w wersji OEM Płyta bez żadnych rys. Windows był używany, zawsze przez klucz na naklejce.Klucz sprawdzany na stronie Microsoft przechodzi bez problemu można pobierać obraz ISO płyty.System zalega na biurku i chcę go sprzedać ponieważ przesiadłem się na Win10. Cena jaka mnie interesuje to 100zł. Najlepiej odbiór osobisty Pozdrawiam :)z6g767qmms1f.jpg3txt2onb6ot4.jpgi4d1fuq2facy.jpg

Link to post
Share on other sites

System OEM jest związany ze sprzętem. Na innym komputerze mogą być problemy.

Nie koniecznie ziomek zmieniłem kompa jakiś miesiąc temu i dzisiaj sprawdzałem czy klucz działa na stronie Microsoftu i po wklepaniu klucza bez problemu mogłem ściągać 7 64 bitową obraz ISO tu masz link gdzie sprawdzałem https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows7

Link to post
Share on other sites

To, że klucz "działa" nie znaczy wcale, że nie może być problemów później. Odsprzedaż systemu w wersji OEM bez przypisanego mu sprzętu (konkretnie: płyty głównej) jest niezgodne z umową lucencyjną.

 

To, że wielu ludzi tak robi ("i działa", ziomek) nie oznacza że jest to uczciwe / legalne.

Link to post
Share on other sites

Nie no, nie tam od razu do zamknięcia. Jeżeli np płyta główna, na której stał system z tej licencji padła - a ty go nigdzie indziej nie instalowałeś, to możesz takie coś odsprzedać - tzw klucz / licencja refurbished.

 

Tylko trzeba to zaznaczyć, bo np do firmy bym tego i tak nie brał ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...