Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przeglądałem popularne sklepy typu esc, x-kom, czy morele i nigdzie nie mogę znaleźć rat 0%, czy orientuje się ktoś w jakim sklepie są dostępne takie raty ? i czy w ogóle często się pojawiają ?

 

Kwota tp około 2000 którą chciałem rozbić na 20 rat i w normalnej kalkulacji wychodzi jakieś 600 zł dopłaty co jest nie do przyjęcia

Edytowane przez Speedeek
Link to post
Share on other sites

Jedyne prawdziwe razy 0% masz na allegro bez żadnych ukrytych kosztów. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Właśnie wczoraj wieczorem patrzyłęm na allegro i faktycznie to chyba jedyne miejsce [pomijając chwilowe promocje w sklepach komputerowych] gdzie takie raty będzie można załatwić

Dzięki za pomoc temat do zamknięcia

Link to post
Share on other sites

Żaden sklep komputerowy czy market nie oferuje rat 0% jak się wczytasz w regulamin takiej oferty to wczytasz o dodatkowych "ukrytych" opłatach .

Już się kiedyś prawie tak złapałem na ofercie mediaexpert i neonetu.

Allegro sprawdzone kupuje od kilku lat w tej kwestii korzystam z tego jak tylko jest okazja.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja tam samo w X-KOM(jak była promocja do 10 rat 0%) żadnych dodatkowych kosztów nie ma nawet na samej umowie miałem tyle ile chciałem żeby było(zrobiłem wpłatę wstępną żeby zmniejszyć raty) plus ubezpieczenie na własne życzenie +~20 zł do 10 rat. Całość na kwotę łączną ~3650zł gdzie płacę 330 zł za jedną ratę dopłacałem 390 i konsultant z którym rozmawiałem przez telefon też mówił że jeśli nikt nie weźmie żadnych dodatków płaci się kwotę na jaką się wzięło podzieloną przez wybraną ilość rat.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...