Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wycena skamielin z wyższej półki ಠ_ಠ

i7 3770k formulav maximus ripjawsz wycena

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Shadow17

Shadow17
  • E-Entuzjasta

• 113 postów

Napisano 08 sierpień 2018 - 19:41

Wracam po dłuuugiej nieobecności aby prosić o przysługę zawartą w temacie. Jako że praca w domu powraca do łask w moim życiu planuję kupno nowego pc, a że ze starym nie mam co zrobić chcę sprawdzić czy opłaca mi się cokolwiek sprzedawać.

Na pierwszy ogień, jak myślicie, za ile mógłbym opchnąć zestaw (lub osobne części):

CPU: Intel i7 3770k - całkiem niezła sztuka, jeżeli kogoś kręcą takie klimaty to chodzi stabilnie na wodzie blisko 5Ghz

RAM: G.Skill RipjawsZ 16GB (4x4) 1866MHz CL9

MOBO: Asus Maximus V Formula

Wszystko jest w bardzo dobrym stanie, ze sprzętem nie ma żadnych problemów, po prostu nie ma po co stać i się kurzyć. Jakby przypadkiem ktoś był zainteresowany walić śmiało  :)

Można powiedzieć że programowanie jest fajne, ale nic nie zastąpi pobawienia się sprzętem od czasu do czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: i7, 3770k, formulav, maximus, ripjawsz, wycena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych