Skocz do zawartości

Laptop do użytku codziennego i nauki programowania[8000]


Recommended Posts

Witam, dopiero raczkuję jeśli chodzi o programowanie i wiadomo tak drogi sprzęt napewno nie jest mi potrzebny, ale mam trochę kasy odłożonej, część z niej chciałbym właśnie przeznaczyć na taką "zabawkę" która by mnie zachęciła do częstszego programowania, do tego chciałbym sprzęt nieduży, lekki, z jako takim czasem na baterii. Ale mimo wszystko 

 

Myślę nad Razerem Blade stealth 13,3, podziwiam go w dużej mierze za design. 

szkoda że nie mam okazji obejrzeć go na żywo. Sprzęt jest na pewno drogi, gdzieś z tyłu głowy mam że wydałbym ta kase w dużej mierze na logo razer. Dlatego chętnie wysłucham waszych obiektywnych opinii na temat tego laptopa.

 

Rozważam również thinkpada x1 carbon, świetny atut to jego wytrzymałość, mimo iż mi raczej niepotrzebna bo większość czasu spędzać będzie w domu ale uspokajający jest fakt że nie trzeba się o niego martwić jak o jajko, również nie widziałem go na żywo, ale niestety wydaje mi się ze toutchpad raczej nie będzie wygodny w użytku, bo jest mały, a sam sprzęt jeszcze droższy bo w tej cenie nawet ciężko o 16gb ram

 

także xps 13

 

Taka abstrakcyjna opcja dla mnie to macbook pro 13, bo w podobniej cenie moge miec 16 ram i 256rom bez toutch bara, sam laptop mi się nie podoba mi chyba wstyd by mi było wyjsc z nim z domu, ale chętnie bym poznał nowy system. Oczywiscie oprócz tego musowo zainstalowałbym na nim windows.

 

Dzięki wielkie odgórnie za każdą opinie na temat powyższych wyborów a także alternatyw. Takie spojrzenie z boku z zdrowym rozsądkiem mi się przyda.

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...