Skocz do zawartości

Dużo fps , a Płynność


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kombajn,

Recommended Posts

Witam mam oto taki problem iż w każdej grze poniżej mniej więcej 90/80 fps  ( lecz nigdy mniej niż 60 ) nie widać płynności w grach . 100 fps oraz powyżej widać doskonałą płynność . Próbowałem w każdej grze w której jest możliwe zablokowanie na 60 klatach stałych lecz nic nie pomaga i widać to samo jak przy 90/80. czy w jakikolwiek sposób da się to naprawić ? Z góry dziękuje za pomoc  :)

Edytowane przez Nicotyna
Link to post
Share on other sites

Witam mam oto taki problem iż w każdej grze poniżej mniej więcej 90/80 fps  ( lecz nigdy mniej niż 60 ) nie widać płynności w grach . 100 fps oraz powyżej widać doskonałą płynność . Próbowałem w każdej grze w której jest możliwe zablokowanie na 60 klatach stałych lecz nic nie pomaga i widać to samo jak przy 90/80. czy w jakikolwiek sposób da się to naprawić ? Z góry dziękuje za pomoc  :)

jaki monitor? jakie jego odświeżanie? proc? karta? kursu na wróżbitę niestety nie ukończyłem

Link to post
Share on other sites

Jaki system operacyjny?

 

Miałem ostatnio podobny problem i może to ta sama przyczyna kłopotów co u Ciebie.

 

Rwało mi obraz niezależnie od fpsów na sterownikach 398.11, ale powrót do poprzedniej wersji 397.98 sterowników NVidii rozwiązało problem. Obecnie mam 398.36 i problem również nie występuje.

 

Sugerowałbym na początek przeinstalować/zaktualizować sterowniki grafy.

Edytowane przez bartekmustach
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Szczerze? i7-6700K ma zbliżoną wydajność do mojego Ryzena 5 2400G za którego dałem w maju 134 Euro a to jeden z najtańszych procesorów na AM4. Także zakup i7-6700K uwazam za absurdalny wybór. Chyba że masz dobrą opcje na używany i masz już na podorędziu dobrej klasy chłodzenie do niego żeby go podkręcić pod korek bo inaczej to w ogóle nie ma sensu rozmawiać o tym procesorze.

Jak masz do wydania 1500zł to proponuje:

AMD Ryzen 5 2600X 6rdzeni / 12wątków

https://www.morele.net/procesor-amd-ryzen-5-2600x-3-6ghz-16mb-box-wraith-spire-yd260xbcafbox-980256/

ASRock B450M Pro4

https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-b450m-pro4-4141571/

Sprawdzić czy te ramy co masz pójdą na 2933MHz z napięciem 1,35v Jeśli tak to zostawić, jeśli nie sprzedać razem z płytą i procesorem. Będziesz miał nowe części na gwarancji, i platformę na która jeszcze wyjdą dwie kolejne generacje CPU, zamiast wydawać furmankę pieniędzy na procesor  i zostając na platformie bez przyszłości.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...