Skocz do zawartości

Komputer do CS GO 1200 zł - używane, czy nowe części?


Recommended Posts

Cześć. Chciałbym w budżecie 1200 zł, złożyć jak najwydajniejszy sprzęt pod CS GO, aby wyciągnąć jak najwyższą liczbę FPS. Jestem świadomy, że wiążę się to z kupnem używanych części, ale jak myślicie, którą generację Intela wybrać?

Czy złożenie komputera w tym budżecie z nowych części ma sens? Coś na APU od AMD? Najważniejszy do CS GO i tak jest procesor.

Z góry dzięki za rady i pomoc.

 

  • Zastosowanie komputera: Gry - CS GO
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: Kwota do 1200 zł 
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? Jak najszybciej
  • Których części potrzebujesz?: Sama skrzynka
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Na chwilę obecną nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: ACER K2 1920x1080
  • Specjalne wymagania: Jak najwydajniejszy komputer w tym budżecie, używane części jak najbardziej
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Nie posiadam
  • Własna propozycja zestawu: 
Link to post
Share on other sites

Kupiłem już, części do mnie idą.

Ogólnie i5 6400 + MSI B150 GAMING M3 + 2x4GB 2400Mhz (niestety płyta nie obsługuje takiego taktowania), GTX 750Ti od Palita, oraz z OUTLETU SilentiumPC 500W Vero L2 Bronze i Armis AR1, a no i Dysk Toshiba P300 1TB nowy.

Całość wraz z przesyłkami wyszła 1582 zł, więc jak to już bywa przy doborze części, budżet wzrósł również.
Myślę, że typowo do CS'a komputer da radę, a w przyszłości będzie można wymienić grafikę i będzie dobrze, płyta główna i zasilacz powinny dać radę chociaż przez jakiś czas.

A jakie jest Twoje zdanie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...