Skocz do zawartości

Twitch.tv/Youtube


Recommended Posts

Cześć,nazywam się Jakub,mam 16 lat i pochodzę z Podkarpacia. Swoją przygodę z streamerką rozpocząłem tydzień temu ,od dobrych 3-4 lat marzyłem o tym by odpalić streama,lecz nie miałem odpowiedniego sprzętu,dosyć niedawno miałem upgrade sprzętu ,więc spokojnie wyrabia mi stream na 720p60 w większości gierek. 


 


W jakie gierki grywam?


 


- League Of Legend (P5,main ADC , w sezonie 6 i 7 wykazywałem bardzo dużą aktywność - 1000+ gier na sezon ,obecne zmiany mi się nie podobają ,dlatego też grywam okazjonalnie)


 


-CS;GO  (Dosyć niedawno wróciłem , obecnie gold 2 , kiedyś był skrzyżowany kałach ,ale to już przeszlość , póki co staram się wrócić do formy i po wbiciu wyższej rangi przejść na faceita)


 


-Fortnite (Z powodu ,iż gra na 100 ze spadkami do 60 fpsów jest dla mnie niegrywalna ,nie streamuje ,osobiście jednak uważam,iż jestem bardzo dobry w tą gierkę, może kiedyś pokonam tą "słabość" i pogram coś na streamkach default_biggrin.png ) 


 


-Realm Royale ( nie próbowałem na streamie ,lecz ta gra ma o wiele niższe wymagania od Fortnite. Zniechęca mnie jednak ostatni spadek graczy) 


 


-OSU (jest to gra mniej popularna ,także zgaduję ,iż jakieś 20-30% o niej nie słyszało.Gra polega na klikaniu w wybrane punkty w rytm muzyki,jestem fanem Japonii ,także nie jest dla mnie problemem słuchać przez 2 godziny "chinskich" utworów.Grając w tą grę poprawia się refleks ,także jest to poniekąd zachęta do grania w nią.Obecnie mam w niej niecałe 6 godzin.)


 


-Gwint/Hearthstone (W gwinta pograłem jeszcze w open becie (zeszły rok ,okolicie sierpnia),jednakże gra się od tamtego momentu tak zmieniła ,iż ciężko ogarnąć. Hearthstone tutaj już troszkę gorzej bo w tej gierce spędziłem maksymalnie 10 godzin,potrafiłem jedynie grać deckiem pod murloki ,chociaż pewnie i tak to była jakaś "biedna" wersja tego decku ,bo nie miałem odpowiednich kart default_biggrin.png


 


- World Of Warcraft / Guild Wars 2 


Na chwile obecną nie mam więcej pomysłów co będę streamował.Chciałbym dodać ,iż w dużej mierze będzie to zależeć od widzów (jeśli owych będę miał) 


 


Streamy odpalam codziennie,jednakże są one bez kamerki (nie posiadam) ,a także nie posiadam drugiego monitora ,by mieć podgląd na chat.


 


Link : https://www.twitch.tv/thevipek


 


Zamierzam też skorzystać z platformy Restream.io by streamować na 2 platformach w jednym momencie (mam na myśli Twitch.tv i Youtuba) default_biggrin.png


 


Co do łącza (uważam,iż nie jest jakoś specjalnie słabe) : 100/10 


 


Zapraszam ! default_smile.png


Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...