Skocz do zawartości

Interpretacja mojego snu :), podejmiesz się tego?


Recommended Posts

Witam, zawsze lubiałem sobie w sennikach szukać interpretacji moich snów, teraz mam problem jak zinterpretować ten sen (trudno w sennikach mi znaleść różne konkretne zdarzenia), jak ktoś się z was umie interpretować, albo lepiej szukać słów kluczowych to może mi pomóc, oto co mi się śniło:

 

Sen zaczyna się na drodze w tłumie ludzi z plecakami na plecach, od razu we śnie spotkałem kolege i przywitałem się z nim, zaraz po przywitaniu podjechały pod ten tłum i mnie 2 autokary, wszyscy zaczeli do nich wsiadać, ja też wsiadłem i usadowiłem się na jednym z miejsc do siedzenia, do tego samego autokaru wsiadł ten kolega, przeszedł koło miejsca gdzie ja siedziałem i zapytał się:

-Czemu nie usiadłeś na 2 wolnych miejscach, to byśmy razem siedzieli, nie chcesz ze mną siedzieć? (smieje się)

Ja: Nie Nie, po prostu nie zauważyłem, że są wolne miejsca, to chodźmy się przesiądziemy. (Noi siedzieliśmy razem po chwili)

 

Siedzimy w tym autokarze o czymś tam gadaliśmy na początku,kolega wspominał coś tam o pożyczce, że ma z nią problemy itd ( jeśli to może być przydatna informacja, to w życiu realnym ja mam pożyczkę właśnie, a ten kolega nie:P, wiec taka odwrotność w śnie), no ale ja się go nagle zapytałem czy dałby mi posłuchać muzyki na swoich słuchawkach które miał na szyi, chciałem sprawdzić jakość dźwięku na nich, i tak słuchając tych słuchawek, wypowiedziałem się coś o jakości ich grania do kolegi, i taki ważny element w tym śnie, że jak sciągłem te słuchawki z uszu, to nagle zauważyłem, że jest na nich krew, szybko zapytałem się kolegi, czy to moja krew czy jego, odpowiedział że nie wie (w ogóle się tym nie przejął, tylko dalej gadał o czymś, a ja w tym śnie sobie pomyślałem, że ta krew jest raczej moja) noi wtedy się obudziłem :D

 

Sorry od razu za jakieś błędy ortograficzne, napisałem o tym śnie tutaj, bo ciekawi mnie co mogła oznaczać ta krew na słuchawkach i ogólnie cały sen :P.

Edytowane przez polop0123
Link to post
Share on other sites

Jeśli już faktycznie chcesz szukać sensu - słowa kluczowe to pożyczka i krew.

Z naukowego punktu widzenia sny to sposób na radzenie sobie mózgu z chaosem informacji i impulsów, którymi jest bombardowany przez cały dzień - najczęściej bez ładu i składu, dlatego sny są takie pokręcone.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...