Skocz do zawartości

Praca w holandi przez agencje, ktoś był?, wie jak to działa?


Recommended Posts

Wszystko zależy czy te 120e to za tydzień czy za miesiąc, o jakim ubezpieczeniu ( cena mowa)

Ile godzi w pracy ile dni....

Policz sobie i będziesz wiedział.

Ogólnie praca przez agencje to słaby interes , bardziej to można potraktować jako wycieczka z możliwością jakiegoś zarobku. Druga sprawa to zależy jak agencje trafisz i pracodawcę bo jedna potraktuje cię "normalnie" druga wykorzysta bez skrupułów.

Czytaj dwa razy co podpisujesz szczególnie teksty drobnym drukiem nie daj się omamic miłej uśmiechnięte pani co ci będzie zachwalc warunku pracy i zarobki.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

120 za tydzień, takie coś z ofert mi podesłali

Witam,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam oferty pracy.

Koszt zakwaterowania: 70E/tyg- do 20 roku życia włącznie; po przekroczeniu tego wieku 91E/tyg- koszt stały bez dodatkowych opłat, brak opłat za zużycia mediów, brak kaucji mieszkaniowych
Koszt ubezpieczenia: 22E/tyg

Oba koszty odciągane są automatycznie z wynagrodzenia- każdy pracownik posiada  szczegółowo wgląd do wynagrodzenia, urlopu, planowania do pracy w aplikacji OTTO.

Wypłaty są co tydzień we wtorki na Państwa koncie bankowym, pierwsza wypłata jest wyjątkowo po dwóch tygodniach (we wtorek- za pierwszy tydzień), druga wypłata jest w następny wtorek- za drugi tydzień, itd.

 

Przejazd na miejsce zakwaterowania:
- na własną rękę- trzeba być w niedzielę na zakwaterowaniu w godzinach 13:00-18:00

- Sindbadem- przewoźnik międzynarodowy koszt 180-200zł (w zależności od przystanku)- wyjazd z innymi pracownikami do Holandii: przystanek Utrecht lub Venlo, skąd kierowca OTTO zabierze na docelowe zakwaterowanie
Potwierdzenie ostatecznego adresu zakwaterowania dostaną Państwo w sobotę w godzinach 9:00-14:00 przez osobę pełniącą dyżur (telefonicznie i SMS)

 

 

Opcja 1:

Jumbo ELST- Magazyny hipermarketów holenderskich, które zajmują się dostawą produktów. Znajdują się tam głównie produkty spożywcze dłuższego terminu przydatności (m.in. napoje, słodycze, konserwy, chemia gospodarcza, alkohol). Do obowiązków należy zbieranie zamówień ze skanerem magazynowym (ze słuchawką), po magazynie poruszamy się wózkiem- pojazdem BT-jem (przeszkolenie do pracy na miejscu), układanie zebranego towaru na wózkach. Praca 3 zmianowa (ranna, popołudniowa, nocna), system pracy 6dniowy(zmiany są od pn-sb- zmiany ranne i popołudniowe i nocne).

Zakwaterowanie w okolicy: Lunteren (ostateczny adres podawany jest w sobotę rano)

Transport do pracy: busy/auta bezpłatny transport zorganizowany.

W załączniku ulotka firmy, zakwaterowania oraz słownik niezbędny do rozpoczęcia pracy (trzeba mieć go w formie papierowej pierwszego dnia szkolenia).

Stawka: Pierwsze 288 godzin/ po 288 godzinach przepracowanych brutto/h

20 € 8,14/ 8,64

21 € 10,98

Dodatki
poniedziałek- piątek
00:00 - 06:00 50%
06:00 - 18:00 0%
18-00 - 22:00 35%
22:00 - 00:00 50%
Soboty
00:00 - 06:00 50%
06:00 - 18:00 25%
18-00 - 22:00 50%
22:00 - 00:00 75%
niedziele i święta
00:00 - 00:00 100%

 

Albert Heijn Geldermalsen

Magazyny największych hipermarketów holenderskich, magazyny +20stopni, głównie produkty dłuższego terminu przydatności (słodycze, przyprawy, napoje, alkohol, chemia gospodarcza, kosmetyki), NIE MA tu działów z lodówkami/ zamrażarkami.

Do obowiązków należy: Zbieranie zamówień ze skanerem magazynowym (ze słuchawką), po magazynie poruszamy się wózkiem- pojazdem BT-jem (przeszkolenie do pracy na miejscu 2tyg), voice jest w języku PL, układanie zebranego towaru na wózkach, kontrola jakości towaru. Praca 3zmianowa (ranna, popołudniowa, nocna), system pracy 7dniowy(zmiany są od pn-nd)

Zakwaterowanie: Domy w Geldermalsen, Lunteren, Wageningen

Dojazd do pracy: Domy w Geldermalsen dojazd do pracy rowerem, reszta lokacji busy/auta bezpłatny transport zorganizowany

Stawka:  20 lata: 8,84 EUR/H z dodatkiem ADV (brutto)

21 lat: 10,15 EUR/H z dodatkiem ADV (brutto)

 

2 dni urlopu za każdy przepracowany miesiąc, po 2-3 msc można brać pierwsze wolne

Umowa jest na 6msc z przedłużeniem na miejscu.

Link to post
Share on other sites

Witam 

Pracowałem w Holandii 5 lat jako elektronik w firmie transportowej.

Jeśli jesteś w przedziale do 22 lat to zrezygnuj. Powyżej 22 lat + dzieci ( socjal) tak.

Szukaj innego pośrednika. Firma OTTO ma złą sławę. Nasłuchałem się o nich od wielu osób. Kary finansowe na porządku dziennym.

Stawka za zakwaterowanie wysoka.

Powodzenia

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam 

Pracowałem w Holandii 5 lat jako elektronik w firmie transportowej.

Jeśli jesteś w przedziale do 22 lat to zrezygnuj. Powyżej 22 lat + dzieci ( socjal) tak.

Szukaj innego pośrednika. Firma OTTO ma złą sławę. Nasłuchałem się o nich od wielu osób. Kary finansowe na porządku dziennym.

Stawka za zakwaterowanie wysoka.

Powodzenia

 Widziałem wszystkie agencje takie ceny dają za zakwaterowanie, ale jak piszesz ze ta agencja  ma złe opinie to poszukam w innej. Lat mam 21 ale tka się uparłem na tą Holandie że nie chciałbym sobie tego odpuszczać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...