Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z połączeniem

router problem połączenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 irizer

irizer
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 22:00

Witam od jakiegoś czasu zmagam sie z lekkim problemem, a mianowicie nie wiem dlaczego praktycznie co godzinę zostaje mi przerwane połączenie z internetem dosłownie na sekunde tak że to jest nie zauważalne przy normalnym użytkowaniu, lecz przy graniu w gry typu: counter strike, league of legends... dostaje powiadomienie o rozłączeniu z internetem, tak samo sie dzieje że zostaje wyrzucony z róźnych komunikatorów typu teamspeak3 lub discord... wie ktoś może jak moge to naprawić bądz w ogóle co to jest. dziękuje za każdą odpowiedź :)

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8926 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 02 sierpień 2018 - 22:05

Nikt ci nie odpowie przy tej ilości danych. Skąd masz łącze i czy połączenie z ruterem kablowe ? Przede wszystkim skontaktuj się z dostawcą...Czy wszystkie sterowniki masz uaktualnione pod używany system ?

Użytkownik jarrino edytował ten post 02 sierpień 2018 - 22:07

• 0

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

#3 irizer

irizer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 01:32

łącze mam od lokalnego dostawcy, a połączenie przez WIFI ... nie raz juz kontaktowałem sie z dostawcą i jedyne co to zmienili na internet "światłowód" oraz dali inny router z ZTE.. a jeżeli chodzi o sterowniki to jak moge to sprawdzić ? 

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 6842 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 03 sierpień 2018 - 07:34

Jeśli masz połączenie przez WiFi to zmień na kabel i testuj.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#5 Longhorn

Longhorn
  • Maniak

• 3279 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 11:36

Możesz puścić pingowanie w tle na serwer w internecie (możesz posłużyć się komendą w wierszu poleceń czy programem zewnętrznym jak Ping Manager) i ping na adres wewnętrzny w sieci LAN (inne urządzenie sieciowe podłączone do routera czy sam router). Gdy zaniki transmisji będą się pojawiać przy adresach spoza sieci lokalnej, już wiesz do kogo kierować pretensje na działanie łącza.

• 0
PC i5 4690K | 2x4GB 2400MHz | MSI GTX780 | SSD 256GB + 2TB + 250GB | Thermaltake SmartSE 630W | Thermaltake Commander GS-III | LG 22MP65 | CM Storm Devastator | Win 10 Pro | Microlab Solo7c * Dell Vostro 5471 + Dell Latitude E5430 + E7240

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: router, problem, połączenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych