Skocz do zawartości

Laptop używany do 2000zł


Recommended Posts

Witam

Planuje kupić laptop używany do 2000zł ,głównie do multimediów (internet,filmy ,kilka programów biurowych , muzyka) nie będę grał w żadne gry ,także grafika jest nie potrzebna. Polecicie coś fajnego w tych cenach , jeśli można to proszę o linki do aukcji. 

 

Głownie zależy mi na:

 8gb ram 

 ssd od 120gb

matryca od 15 cali

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Taaaa, tylko to jest zapewne model poleasingowy z olbrzymim przebiegiem. Po drugie, z T-rexa to ma tylko obudowę. :) Po trzecie, nie za te pieniądze za takie coś. Za dwa tysiące, to ja mogę od zaraz kupić Acera Black Edition 17" Full HD z dwoma dyskami, i5 3.5Ghz, gtx 860.

Tak sobie poprzeglądałem aukcje tego gościa i widać, że spora część laptopów jest albo wiekowa, albo dość ostro używana. Na niektórych widać nawet niezłą polerkę od dłoni przy palmrescie.

Edytowane przez lucjanos
Link to post
Share on other sites

Jednak muszę kupić nowego laptopa ,ponieważ będzie to zakup na raty. Mogę zwiększyć budżet do 2300 . Możecie coś polecić w tej cenie z dyskiem ssd? Sklepy najlepiej media expert, rtveuroagd lub neonet?

 

 
Znalazłem coś takkiego:
 
Edytowane przez marcin95r
Link to post
Share on other sites

Do tych zastosowań to ja też bym wolał takiego ThinkPada, albo np. Della Latitude E6540. To są porządne sprzęty na lata, sam korzystam na codzień z poleasingowego Della E6220 i naprawdę nie ma co porównywać do nich budżetowych badziewi.

 

Co do takich aukcji akurat ja nie miałem na co narzekać, zamówione kilka laptopów i poza jakimiś drobnymi otarciami/przetarciami były w naprawdę dobrym stanie.

 

Edit:
Widzę, że się trochę spóźniłem, ale w przypadku tego Della też można wziąć na raty  :P

Edytowane przez O2lsie
Link to post
Share on other sites

Taaaa, tylko to jest zapewne model poleasingowy z olbrzymim przebiegiem. Po drugie, z T-rexa to ma tylko obudowę. :) Po trzecie, nie za te pieniądze za takie coś. Za dwa tysiące, to ja mogę od zaraz kupić Acera Black Edition 17" Full HD z dwoma dyskami, i5 3.5Ghz, gtx 860.

Tak sobie poprzeglądałem aukcje tego gościa i widać, że spora część laptopów jest albo wiekowa, albo dość ostro używana. Na niektórych widać nawet niezłą polerkę od dłoni przy palmrescie.

I co z tego? Ile wytrzyma poleasingowy ricoch z serii MP3? Milion, półtora miliona wydruków? A ile nowy HP z biedronki? To jest właśnie taka różnica w jakości jak między wspomnianą wiewiórką a t-rexem. Twój komentarz świadczy tylko o tym że nigdy w życiu nie miałeś do czynienia z laptopem a jedyne z produktem laptopopodobnym.

 

PS. A ja za 1200 kupię laptopa z dock portem, TPM, czytnikiem linii papilarnych, ekranem IPS, z magnezową obudową, solidnymi zawiasami, lanem gigabitowym. No i który laptop jest lepszy?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...