Skocz do zawartości

Recommended Posts

Miałem do wczoraj "sprawną" Sony Xperię z3 Compact, która była zakupiona w salonie Sony w 2015 roku, w sierpniu, dodatkowo zakupiłem szkło hartowane, które założyłem na przód telefonu.

 

W wakacje 2016 telefon mi upadł, pojawiła się pajęczynka ale działanie było dalej dosyć dobre.

 

Rok później zaczęły się problemy z dotykiem, najpierw dolna, później górna belka przestały reagować.

Wczoraj cały wyświetlacz nie reagował na dotyk. Więc postanowiłem, że zmienię telefon.

 

Szukam telefonu, który będzie pozbawiony wad poprzednika a więc:

- sprawny wyświetlacz na długi czas,

- nie przegrzewający się (Xperia parzyła przy krótkotrwałym korzystaniu z niej),

- dosyć poręczny (+/- 5 cali),

- żeby nie był takim kwadratem jak z3c, owalny kształt, dobry materiał, solidne szkło z przodu,

- czas działania na baterii jak najdłuższy (z3c u Mobzilli w testach wytrzymywał 3 dni - ja musiałem go ładować codziennie),

- wydajny - w gry grywam rzadko ale jednak raz na jakiś czas chciałbym się pobawić, dobry aparat, dobra jakość zdjęć nocnych (w Xperii wyglądają one po prostu słabo),

 

Jeśli chodzi o markę to cokolwiek - Nokia, LG, Iphone, dostosuje się.

Przedział cenowy: do 1200 zł.

Preferuję zakup nowego urządzenia, chyba że wskażecie mi ofertę, która jest bardzo wiarygodna.

 

Link to post
Share on other sites

Osobiście posiadam Samsunga Galaxy A5 2017 od końca zeszłego roku i jest fajny wydajny czy wytrzymały nie wiem ale skoro go mam i jest cały znaczy że tak ;) Jak on cenowo stoi teraz to nie wiem. A z innych polecam Asusa(cena 1300 (przed zmianą 1550)wiem że drożej ale wiem że jest dobry)(https://www.x-kom.pl/p/390871-smartfon-telefon-asus-zenfone-4-selfie-pro-zd552kl-dual-sim-czarny.html)

ewentualnie Huawei (https://www.x-kom.pl/p/424512-smartfon-telefon-nokia-61-dual-sim-granatowo-zloty.html).

Link to post
Share on other sites

No cóż jak ktoś nie używa etui i dodatkowego szkła z przodu to nie moja wina że telefon ze zbitą szybką potem a telefon mi upada dosyć często (dzieciaki w domu...) ale jest cały, kilka rysek i tyle a mam etui mercurego i jakieś hartowane szkiełko za 30 dyszki(chyba  3mk)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...