Skocz do zawartości

Laptop do 3500zl (nie gram w gry)


Recommended Posts

Szukam laptopa który będzie spełniał poniższe wymagania
Cena do okolo 3500zl
NA CZYM MI ZALEŻY:

*Bardzo szybki dysk SSD o wielkości 256 do maks. 500GB
*Atrakcyjny elegancki wygląd dobra jakość wykonania, materiały
*Dobry procesor wydajny
*Spora ilość RAMu abolutne min. to 8 GB
*Świetnej jakości matryca matowa o przekatnej  okolo 15'' najlepiej IPS lub EWV
*Podświetlana klawiatura.
*Nie jest bardzo istotne ale fajnie gdyby w miare niezle trzymala bateria
*jeśli byłaby dobra karta dźwiękowa to byłoby super ale to nie priorytet
* niska waga i smukłość będą dużą zaletą.
Powiem tylko że pod względem wyglądu bardzo mi się podobają ASUSY ewentualnie ACERy

NA CZYM MI NIE ZALEŻY :
*Nie zależy mi na karcie graficznej do niczego mi nie potrzebna bo nie gram w gry jedynie używam internet ogladam filmy pracuje na programach biurowych slownikach programach do nauki jezykow itd.
*nie zależy mi na dobrych głośnikach, słucham muzyki przez głośnik mobilny lub na słuchawkach ale trzeba pamietac, ze istotna jest karta dźwiękowa.
*Nie potrzebuje dysku HDD najlepiej jakby laptop go nie mial, nie chce placic za cos czego nie bede uzywal wystarczy mi te 256 lub ok 500GB SSD do przechowywania danych uzywam dysków zewnetrznych
* nie potrzebuje napedu
 

Link to post
Share on other sites

Proponowałbym Ci Lenovo Yoga:

 

https://www.morele.net/laptop-lenovo-yoga-710-15ikb-80v5001bpb-1639225/

 

*szybki SSD M.2 256GB

*i5-7200U

*8GB RAM

*15,6'' FHD IPS

*podświetlana klawiatura

*leciutki - 2 kg

*8 godzin pracy na baterii

*brak dedykowanej grafiki, HDD i napędu

Intel Core i5-7200U

Całkiem ciekawa propozycja zaproponowano mi w tym sklepie taki model:

Parametry chyba trochę lepsze widzę tylko że joga ma ciekawszy design i na pewno lepsze materialy wykonanie.

https://www.morele.net/laptop-acer-aspire-5-nx-gugep-007-12-gb-ram-480-gb-ssd-windows-10-home-pl-1532262/

Link to post
Share on other sites

Również jestem na etapie poszukiwania laptopa do tej kwoty dla mamy i po wczorajszym oglądaniu wielu laptopów w euro agd czy x-komie, stwierdziłem, że wszystkie typy delli, acerow i Lenovo oprócz 720 mają tak beznadziejne ekrany, że szok. Czy to tylko moja opinia? Te laptopy w sklepach mają jakoś inaczej skonfigurowane wyświetlacze? Na + z wyświetlacza i jakości wykonania Huawei Matebook d, Lenovo 720 oraz Asus Vivobook s15.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Podziel sie ze mna powiedz co masz upatrzonego

moj faworyt przynajmniej na razie to

https://www.morele.net/laptop-acer-aspire-5-nx-gugep-007-12-gb-ram-480-gb-ssd-windows-10-home-pl-1532262/

Dlaczego bo ma ssd wiecej niż 400gb bo ma mocny procesor ladna obudowe chociaz na minus jest to ze plastik jest na zewnatrz a aluminium tylko wewnatrz. Az 12gb Ramu i matryca Full HD matowa IPS. Widzialem laptopy o 400 zl drozsze zwykle LED.

 

Jak znajdziecie cos lepszego to dajcie znac

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...