Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam jakiś, czas temu kupiłem sobie płytę główną i dysk ssd (240 gb iridium pro). Na dysku SSD  postanowiłem zainstalować sobie windowsa 7. Na drugi dzień zauważyłem pewien problem, system po około 20-40 minutach się zawiesza, myszka reaguje z opóźnieniem lub w ogóle nie można prouszyć kursorem, to samo z klawiaturą. Wgrałem sobie testową wersję windowsa 10 i problem jest ten sam! Szukam rozwiązania tego problemu, czy to może być wina dysku ssd? wcześniej pracując na hdd, nie miałem takiego problemu, może wina zasilacza Be Quiet 500w ? bo mam podpięte pod niego m.in 3 dyski (dwa sata i jeden ssd), myszkę i klawiaturę mam podłączone pod usb 2.0 ale sterowniki mam aktualne, w biosie ustawiony tryb AHCI.

Edytowane przez shark3000
Link to post
Share on other sites

złożyłem zamówienie na taki komputer zobaczymy.

W ogóle wybór ssd był chyba jednym z najgorszych. Z innymi podzespołami nie było tak ciężkiego wyboru jak z tą pamięcią. Niby pełno tego jest ale rozważałem aby nie kupować ^^ To mój pierwszy ssd mam nadzieje :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam,

podłącze się pod temat czy może ktoś zinterpretować te wyniki ? ( dysk dziś wyjęty z pudełka i sklonowana partycja )

 

 

03ebd93bdd2c0b73b9fe935657eeec93.png

 

0db623d1bdcb3310ca05e4c30c3bdf6e.png

 

Irdm Pro 480gb czy wszytsko ok?

 

 

 

YY coś mi się zdaje że Crystal disk żle czyta i podaje dziwne wartości?

Edytowane przez niron
Link to post
Share on other sites

Wszystkie parametry sa w normie - w niektorych dyskach Crystal Disk Info nie rozpoznaje po prostu parametrow i stad informacja "Specyficzne dla dostawcy".Niemniej dysk jest nowy - przepracowane 2 godziny i 10 wlaczen dysku.

Sprobuj jeszcze programem SSD-Z.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...