Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam ostatnio problem z wylaczaniem sie komputera podczas grania, sprawdzałem temp i sa w normie, wyczytałem gdzies żeby wlaczyc Log przed graniem programem HWINFO, tak zrobiłem jednak trochę dla mnie to zbyt skomplikowane :D. tu zalaczam plik z odczytu, jakby ktoś mi pomogl w odczytaniut ego bylbym wdzeczny:) : https://megawrzuta.pl/download/ead3caa169856ad9195f0aeba8213983.html

Edytowane przez klafur
Link to post
Share on other sites

Procek to: Intel-core i5-4570 3,2 ghz

zasilacz: Corsair vs 450W

karta: gigabyte radeon r9 270oc 2 gb

Plyta: Asrock fatal b85killer

Dysk: seagate 1TB

Pamiec: 2x 4gb Goodram ddr3

 

od około tygodnia tak zaczelo się dziac, temp sa w porządku, komp już jest u mnie 4 lata, systematycznie sprzątany i konserwowany:)

Link to post
Share on other sites

A jakie wyniki z pomiarów napięć zasilacza? ( prawidłowe napięcia zasilacza podstawą  poprawnej pracy komputera).

Z innych pytań jaki system i czy aktualizacje sterowniki aktualne?

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

@lonialomax

Za przeproszeniem programowe odczyty są o kant "czterech liter", największa  pewność dadzą odczyty miernikiem ( wystarczy z "supermarketu" aby miał dla pewności wyników na nową baterię wymienioną).

Bo np 11.50 V mieści się w standardzie ATX.

A coś jednak te wyłączenia powoduje.

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

@up

Za przeproszeniem, może nie o kant, mierzenie miernikiem też daje tylko poglądowe pojęcie o stanie zasilacza. Nie da się miernikiem zmierzyć zachowania zabezpieczeń zaimplementowanych w zasilaczu. Najskuteczniejsza metoda, sprawdzona wielokrotnie to podmiana zasilacza.

Edytowane przez lonialomax
Link to post
Share on other sites

Do Twojego zestawu, chociaż nie podałeś kompletu to 450W jest prawie na styk. Po doliczeniu napędu DVD, wentylatorów i jakichś pamięci USB lub czasami dysku zewnętrznego zapotrzebowanie możesz mieć na około 420W więc polecałbym zasilacz o mocy 500W. Ceny zasilaczy modularnych i z chłodzeniem pół-pasywnym nie są już tak wysokie jak po wejściu na rynek to możesz rozejrzeć się w tym kierunku. Ze swojej strony mogę polecić zasilacz Antec VP 500W solidny i nie drogi jedyne co mnie się nie podoba to okablowanie, mało gustowne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...