Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć.

 

Siostra dała mi zadanie, aby znaleźć odpowiedni dla niej telefon. Trochę siedzę w temacie, więc kilku faworytów mam, ale wolę zapytać się kogoś bardziej obeznanego.

 

Obecnie siostra używa Asus Zenfone Go, więc główny cel to telefon lepszy od tego modelu. Najlepiej jakby starczył na dłużej niż rok.

 

Co do wymagań:

  •  cena zbliżona do 700 złotych, może nieco wykraczać poza budżet, ale nie bez przesady;
  • wydajność; wiem, że za takie pieniądze nie kupi się demona prędkości, ale chciałbym, żeby telefon działał po prostu dobrze; będzie on używany do typowych czynności: Internet, social media, gry, dzwonienie, sms, aparat;
  • pamięć wewnętrzna; co najmniej 32GB (tyle powinno raczej wystarczyć), możliwość rozbudowy pamięci przez kartę microSD mile widziana;
  • rozmiar; dobrze by było, aby telefon nie był za duży - max. 15cm długości, ekran około 5''
  • bateria; wiem, że różnie z nimi bywa, ale jakby ponad 1 dzień wytrzymała byłoby OK;
  • w razie możliwości dioda powiadomień i brak androidowych przycisków nawigacji;

Co do aparatu to nie musi być jakiś niesamowity, bo nie łatwo o to w takiej cenie. Dobrze by było, jeśli telefon robiłby lepsze zdjęcia niż Zenfone Go.

 

Wstępnie znalazłem kilka modeli:

- Xiaomi Mi A1

- Xiaomi Redmi 4X

- któryś z Samsungów z serii J.

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Edytowane przez LukasForum
Link to post
Share on other sites

Za 725zł masz niezaprzeczalnie najlepszą opcję redmi note 5 https://bestcena.pl/smartfony-i-telefony/xiaomi-redmi-note-5-3-32gb-dual-sim-czarny . Fakt ma 16 cm długości i duży ekran ale w proporcjach 18:9, dobry aparat i mocny procesor snapdragon 636. Bez porównania do tego co podałeś. Myślę, że siostrze spodoba się duży ekran i szybko się przyzwyczai.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...