Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smartfon ~700 zł

700 zł smartfon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 LukasForum

LukasForum
  • Amator

• 29 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 19:58

Cześć.

Siostra dała mi zadanie, aby znaleźć odpowiedni dla niej telefon. Trochę siedzę w temacie, więc kilku faworytów mam, ale wolę zapytać się kogoś bardziej obeznanego.

Obecnie siostra używa Asus Zenfone Go, więc główny cel to telefon lepszy od tego modelu. Najlepiej jakby starczył na dłużej niż rok.

Co do wymagań:

•  cena zbliżona do 700 złotych, może nieco wykraczać poza budżet, ale nie bez przesady;
  • wydajność; wiem, że za takie pieniądze nie kupi się demona prędkości, ale chciałbym, żeby telefon działał po prostu dobrze; będzie on używany do typowych czynności: Internet, social media, gry, dzwonienie, sms, aparat;
  • pamięć wewnętrzna; co najmniej 32GB (tyle powinno raczej wystarczyć), możliwość rozbudowy pamięci przez kartę microSD mile widziana;
  • rozmiar; dobrze by było, aby telefon nie był za duży - max. 15cm długości, ekran około 5''
  • bateria; wiem, że różnie z nimi bywa, ale jakby ponad 1 dzień wytrzymała byłoby OK;
  • w razie możliwości dioda powiadomień i brak androidowych przycisków nawigacji;

Co do aparatu to nie musi być jakiś niesamowity, bo nie łatwo o to w takiej cenie. Dobrze by było, jeśli telefon robiłby lepsze zdjęcia niż Zenfone Go.

Wstępnie znalazłem kilka modeli:

- Xiaomi Mi A1

- Xiaomi Redmi 4X

- któryś z Samsungów z serii J.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Użytkownik LukasForum edytował ten post 30 lipiec 2018 - 19:59

• 0

#2 Yahoo.K

Yahoo.K
  • Entuzjasta

• 747 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 20:22

Może LG Q6

• 0

#3 kartofel24

kartofel24
  • Gaduła

• 389 postów
  • Miejscowość:Sopot

Napisano 31 lipiec 2018 - 09:39

Za 725zł masz niezaprzeczalnie najlepszą opcję redmi note 5 https://bestcena.pl/...dual-sim-czarny . Fakt ma 16 cm długości i duży ekran ale w proporcjach 18:9, dobry aparat i mocny procesor snapdragon 636. Bez porównania do tego co podałeś. Myślę, że siostrze spodoba się duży ekran i szybko się przyzwyczai.

• 0

#4 LukasForum

LukasForum
  • Autor tematu
  • Amator

• 29 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 19:03

A Xiaomi Redmi Note 4? Siostra twierdzi, że Note 5 jest za duży. "Czwórka" jest trochę krótsza, a z tego co patrzę podzespoły są nawet przyzwoite.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 700 zł, smartfon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych