Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, zamierzam kupić nowy komputer do gier i chciałem sie spytać czy taki zestaw się opłaca,a jak nie to proszę o zamienniki. MSI GeForce GTX 1060 6GT OC V1 GDDR5-1299zł Intel i3-8100 3.60GHz 6MB BOX -495zł MSI H310M PRO-VDH-269złSilentiumPC Regnum RG1W Pure Black-139złKingston 240GB 2,5" SATA SSD A400 -219zł SilentiumPC 600W Vero L2 Bronze-219złHyperX 8GB 2400MHz Fury Black CL15-359złWszystko ze sklepu xcom Proszę o pomoc

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Zmień płytę główną na jakiegoś Asrocka lub MSI na chipsecie B360. Co do obudowy to polecam, sam wczoraj takową kupiłem i zamontowałem. Proponuję wersję ze szkłem ( kozacko to wygląda z podświetlanymi wiatrakami ). Reszta podzespołów po twojemu. Komp powinien być bardzo dobry i wydajny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Zmień płytę główną na jakiegoś Asrocka lub MSI na chipsecie B360. Co do obudowy to polecam, sam wczoraj takową kupiłem i zamontowałem. Proponuję wersję ze szkłem ( kozacko to wygląda z podświetlanymi wiatrakami ). Reszta podzespołów po twojemu. Komp powinien być bardzo dobry i wydajny.
MSI B360M PRO-VDH wystarczy? Co do wersji ze szkłem bardzo mi sie podoba. Zastanawiam sie czy nie zmienić zasilacza na SilentiumPC 600W Vero M2 Bronze. Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Do czego jest Ci potrzebny drugi temat ?http://forum.benchmark.pl/topic/266841-komputer-do-3000zł/Kiepski SSD na TLC, słabej jakości zasilacz, starszy model obudowy SPC Regnum RG.Po dopłacie 150 zł masz płytę na B360 RAM'em w dualu.
Samsung 250GB 2,5'' SATA SSD 860 EVO To dobry wybór? Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...