Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samsung S9 czy Huawei P20 Pro? A może coś innego?

huawei samsung smartfon S9 P20pro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 LadyStardust

LadyStardust
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 15:45

Dzień dobry!

Przymierzam się do zakupu nowego telefonu. Przede wszystkim poszukuję czegoś z wytrzymałą baterią; taką, żeby wytrzymała dzień od rana do wieczora przy włączonym LTE i przy średnim użyciu (to główny powód, dla którego szukam telefonu - obecnie posiadam iPhone 6s i bateria 1715 mAh to porażka). Poza tym telefon będzie służył jako urządzenie multifunkcyjne - słuchanie muzyki, robienie zdjęć, czasem czytanie jakiegoś ebooka itd. Chciałabym wybrać coś z wyższej półki i właśnie dlatego zastanawiałam się nad flagowymi modelami Samsunga i Huawei'a, które rzekomo w testach SOT wychodzą całkiem dobrze, jednak chciałabym zapytać Was o opinię? Czy polecacie któryś z tych telefonów? A może coś zupełnie innego?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam! :D

• 0

#2 yeti1992

yeti1992
  • Entuzjasta

• 569 postów
  • GG:12113575
  • Miejscowość:Chełm

Napisano 26 lipiec 2018 - 19:28

Możesz jeszcze wziąć pod uwagę LG G7. Ten sam przedział cenowy.

Użytkownik yeti1992 edytował ten post 26 lipiec 2018 - 19:34

• 0

#3 trojan116

trojan116
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 01:50

Ja bym wybrał p20pro sam sie do niego przymierzałem [odwołałem wymiane telefonu gdyby nie to kupiłbym go] aparat jest fantastyczny w nocy nie ma konkurencji bateria trzyma dobrze szybko sie ładuje a sama nakładka nie zamula nawet po długim czasie 

Z innych propozycji zwróciłbym uwage na htc u12+ albo one plusa 6

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: huawei, samsung, smartfon, S9, P20pro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych