Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Freezy komputera przy programach używających internet.

Freez

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Rydzuu

Rydzuu
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 21:44

Witam, mam problem z komputerem. A więc kupiłem rok temu komputer i od samego początku mam problem z tym że się Freezuje kiedy używam programów powiązanych z przeglądarkami/internetem. Na przykład kiedy przeglądam sklep steam to komputer się ścina i jedyne co moge to ruszać kursorem(i jest tak +/- przez 50 sec. Drugi przykład to taki że kiedy włączam komputer i odpala się Origin też komputer się ścina a kiedy ustawie Origin aby się nie włączał przy odpaleniu komputera to problem znika. Obecnie zostałem zmuszony odłożyć Google Chrome i usunąć ponieważ też się zacina, lecz co ciekawe FireFox nie ma żadnych awarii. Proszę o pomoc. Wydaje mi się że może to być problem z systemem lecz reinstalowałem go na nowo(ale nie przez płytę ani pendrive) i problem nie znikł.
Tutaj macie mój sprzęt:

Fx 8300

Gtx 1060 OC 6gg

8gb ram ddr3

płyta Ga970a-ds3p rev 2.0

W7

PS:Komputer w czasie grania w wymagające gry jak i w programach 'stresowych' nie rejestrował żadnych problemów.

• 0

#2 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 4064 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 19:17

lecz co ciekawe FireFox nie ma żadnych awarii.
I to jest odpowiedź na problem. Chrome jest zasobożernym programem dla CPU jak i RAM, a ostatnio przeglądarka ta miała wpadkę techniczną, ale nie wiem czy już usunęli awarię.
  • 0

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych