Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sprzedam PSC taniej! 50psc za 45zł i 30psc za 25zł

psc paysafecard tanio

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dual87

Dual87
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 13:36

Witam, mam do sprzedania psc 3x 50 zł i 1x 30zł. Moja oferta jest tańsza niż w sklepie. PSC zostały wygrane miesiąc temu na lanie w CS:GO w Bielsku-Białej. Zależy mi na szybkiej sprzedaży, stąd cena. W razie potrzeby mogę podesłać relacje z turnieju, zdjęcia i różne inne dowody że nie jest to żaden scam.

W razie potrzeby kontakt - 791812962

https://allegro.pl/p...7460410857.html

Użytkownik Dual87 edytował ten post 25 lipiec 2018 - 17:59

#2 worm

worm
  • π

• 10542 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 13:57

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 Dual87

Dual87
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 17:59

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

przepraszam najmocniej, link do allegro wstawiony.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: psc, paysafecard, tanio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych