Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Ponieważ za miesiąc kończy mi się umowa, operator składa mi propozycje przedłużenia. Wśród smartfonów, które mi proponował, zainteresowały mnie 2 modele- Samsung Galaxy J6 i Samsung Galaxy S7. Ponieważ niezbyt znam się na tym, proszę o poradę. Mam świadomość, że S7 ma znacznie lepsze parametry, ale zastanawiam się, czy na tyle lepsze, że warto zapłacić praktycznie drugie tyle za aparat. Nie jestem osobą, która non stop siedzi na telefonie, wysyła z niego maile, ogląda filmy, itp. Najczęściej używam Messengera oraz przeglądarki internetowej. Oczywiście też dzwonię :) 
Z góry dziękuję za odpowiedź  

Link to post
Share on other sites

Obejrzyj sobie obydwa telefony na żywo w jakimś sklepie/salonie. Podejrzewam że J będzie wykonany "biednie" w porównaniu z S7. Jeśli szukasz telefonu na dłużej, to brałbym Skę. Mam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony, zawsze chciałem coś z wyższej półki, ale szkoda mi było kasy i zadowalałem się średniakami, teraz kupiłem S7 i myślę, że zostanie ze mną na dłużej niż standardowe 2 lata.

Link to post
Share on other sites

Wyczytałeś to ze swojej szklanej kuli? Czy czarny kot ci powiedział? A nawet jeśli tak będzie, to aktualizacja do najnowszego Androida w przypadku modelu sprzed 2 lat to nie do końca słabe wsparcie produktu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...