Skocz do zawartości

Słuchawki wykrywa jako głosniki


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Caman,

Recommended Posts

Siemanko , mam taki problem iż kupiłem dzisiaj nową płyte głowna wszystko chodzi jak należy oprócz jednej rzeczy , gdy same głosniki są podlaczone (na tył do płyty głownej) jest okej , lecz gdy podłącze do tego słuchawki na przedni panel , nie działają głosniki oraz gdy rozwijam na głosniczku prawy pasek słuchawki wyszkuję jako to głosniki oraz wtedy dzwięk z głosników nie dziala , tylko z słuchawek ,dopóki nie odłącze słuchawek głośniki nie będą działać  , Stało się tak po zamontowaniu płyty , Sterowniki od płyty głównej instalowałem niestety nic nie dało , ze starą płytą wczesniej bylo okej, z Czy to możliwe że jest coś zle podłaczone , z góry dziękuje za pomoc


Dodam że Opcja realtek Digital Audio (słuchawki) jest pokazana pod głosnikiem jest pokazana lecz nie działa nic po jej włączeniu , czy to są słuchawki czy głosniki na opcji "głośniki" wszystko działa oraz w realteeku HD Audio pokazuje same głośniki bez słuchawek czy bym je podłączył czy nie

Edytowane przez Nicotyna
Link to post
Share on other sites

Możliwe, że ta płyta główna tak ma, że odłącza głośniki na tylnym panelu, gdy wykryje, że są podłączone głośniki na przednim panelu. Możesz spróbować sterowniki zarówno ze strony producenta(prawdopodobnie nie-najnowsze) i najnowsze ze strony Realteka.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Odpalając menedżer Realteka w głównym oknie będziesz miał pokolorowane złącza po prawej stronie, zaraz nad nimi będzie przycisk z ustawieniami i tam powinna być opcja równoczesnego odtwarzania przód/tył.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...