Skocz do zawartości

Telefon do 800 zł, nie więcej niż 5.2"


Recommended Posts

Witam,

Przeczytałem dużo postów obejrzałem sporo filmów oraz byłem obejrzeć na żywo parę telefonów, ale nadal mam wątpliwości.

 

Mój obecny telefon to nokia lumia 735 sprawdzał mi się bardzo dobrze. NFC miałem, ale nigdy nie korzystałem dlatego też mój następny telefon nie musi posiadać tego modułu. 312 ppi było jak najbardziej wystarczające nie potrzebję większej gęstości pikseli. Czy telefon będzie miał usb typu c czy micro usb nie ma dla mnie znaczenia.Szybkie ładowanie jest porządane, ale nie jest konieczne, cały czas nosze ze sobą powerbanka Rzadko robię zdjęcia ale wolałbym aby aparat robił przyzwoite zdjęcia. Czytając o polecanych telefonach  znajdywałem cały czas telefony większe niż 5.5". Przymierzałem się do nich w sklepie i wiem że są za duże (Xaomi mi a1, Xaomi redmi 5, motorola g5s plus itd). Maksymalny rozmiar telefonu na który jestem w stanie się zdecydować to 145 mm wysokości. Jendak preforowałbym mniejsze niz 140mm. W gry czasem grywam i chiałbym aby mój przyszły telefon radził sobie z grami (np Asphalt 8)

 

Najbardziej podoba mi się pod względem wymiarów  Samsung a3 2017. Martwią mnie trochę jego parametry 2gb ramu na androidzie to nie za mało? Czy gry beda chodził płynnie?

 

Inne telefony które miałem w recę i rozmiarowo mi się podobają to Samsung a5 2017 oraz huawei p10 lite, oraz Xaomi redmi 4x.

 

zastanawiałem się też nad neffosem x1 ale nie miałem okazji go obejrzec.

 

Który z nich będzie najlepszym wyborem? Maci ejakieś inne propozycje telefonów w danym rozmiarze i cenie? najlepiej do 800 zł .

 

DZiękuje bardzo z aodpowiedzi

Edytowane przez Kreft
Link to post
Share on other sites

Z tych wymienionych najlepszy będzie chyba samsung a5 2017 ze względu na bardzo dobrą baterię.

A są jakieś inne warte polecania oprócz tych wymienionych?

 

Mialem kilka lat temu Samsunga i wtedy po 2 latach telefon zaczął się strasznie zacinać, czy a5/a3 też grozi taki koniec czy samsung sobie z tym poradził?

Edytowane przez Kreft
Link to post
Share on other sites

Za ok tysiaka można kupić S7, flagowiec sprzed 2 lat ale wciąż daje radę, jeżeli chodzi o wydajność, a jakością wykonania nakrywa obecne średniaki czapką. Jest mały (w porównaniu z obecnym trendem gdzie 5,5 cala jest normą), ma świetny aparat, bardzo dobrą jakość dźwięku (sporo słucham na niezłych słuchawkach) i wysokiej jakości materiały obudowy (żadnego taniego plastiku). Nie gram, więc nie wiem, jak wypada na tym froncie, ale zgaduję, że przynajmniej dobrze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Możesz sie zastanowić nad Honorem 9 Lite https://m.euro.com.pl/telefony-komorkowe/honor-9-lite-niebieski.bhtml?gclid=Cj0KCQjwnNvaBRCmARIsAOfZq-14bDt6fo1eaE1KXs4qE3JMdzmQi6q0iemt5EXcndR5RWGkg-iC0EkaAoGlEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CMma7NTxt9wCFWkC0wodExoHfA rozmiary podobne do a5 2017 czy p10 lite ale za to ma większy i czytelniejszy ekran.

Edytowane przez yeti1992
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...