Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

mam do sprzedania kartę Asusa HD 7970 DC2T.

Karta od nowości pracuje w moim setupie, który zamieszczony jest w stopce, służyła do grania i pracy w CADowskim sofcie.

Raz była na serwisie z powodu artefaktów, z tego co pamiętam (jeśli znajdę kartkę z serwisu, to potwierdzę) wymienili kości pamięci i problem ustąpił, od tego czasu minęły może 2 lata i nawrotu problemu nie stwierdziłem.

 

Specyfikacji nie wklejam, każdy sobie może wygooglować, jedynie mogę napisać, że nadal karta ogarnia nowe produkcje w FHD na rozsądnych ustawieniach grafiki.

 

Chwilowo przepraszam za jakość zdjęć i brak czystości - na dniach zmieniam obudowę to i podzespoły, w tym karta, zostaną wyczyszczone, a karta powędruje do pudełka w oczekiwaniu na kupca :) Wtedy też dodam lepsze zdjęcia.

 

Mam oryginalne pudełko, wyposażenie też powinno być w 100% kompletne, więc wszystko dorzucam.

 

Cena jaka mnie interesuje jest płynna - zaczynam od 550 zł i kuriera na mój koszt, albo paczkomat - jak kto woli, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu, chętnie ponegocjuję, bo niedługo nie będę miał miejsca na magazynowanie nieużywanej elektroniki :P

 

P_setting_fff_1_90_end_500.png

sOIbI2e.jpg

 

jOHHp4x.jpg

 

URqq3hf.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...