Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja ładuję do 100% i jakość nie widzę żeby krócej działał czy coś takiego, staram się go nie doprowadzać do całkowitego rozładowania co nie znaczy że nie rozładowałem go nigdy do końca. Postępuję tak ze wszystkimi telefonami. Telefon jest do używania! a nie zabawy w ładowanie go od 20% do 80%

Edytowane przez Yahoo.K
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok dzięki za pomoc, raczej będę też do 100 ładować bo to dziwne, no też po kupnie mi się raz wyłączył w ten sam dzień bo musiałem wszystko ustawić itd i 2-3 razy zdarzyło mi się rozładować do 10 procent a tak ładuje nawet jak mam 30. 

 

Zdenerwował mnie trochę ten procent co uciekł w tak krótkim czasie bo telefon mam od 10 lipca, nawet w pracy jak jestem to większość leży tylko do domu jak przychodzę to się bawię :P. Ale popytałem znajomych i to normalne.

Edytowane przez kuba10010
Link to post
Share on other sites

No moim zdaniem również dziwna sprawa, nie miałem styczności z nowym iPhone od czasu wprowadzenia tej funkcji ale w moim wiekowym już iPhone 6 procent od czasu wprowadzenia tej funkcji stoi na 91% i ani drgnie. Dlatego złego słowa bym nie powiedział o żywotności baterii Apple bo tu telefon który ma 3 lata i na oryginalnej baterii wciąż ma 91% oryginalnej żywotności ? Dla mnie bajka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Już spadło do 95 procent... battery life pokazuje 99 % co jest bardziej wiarygodne? Niby się nie przejmuje, no ale bez jaj... telefon od lipca połowy. Fakt że ładuje codziennie ale 2 razy tylko zdarzyło mi się zejść poniżej 20 % staram się jak najbardziej dbać, na kablu też tylko do odebrania ewentualnie odpisania sms a tak nie korzystam. Poza tym jak sprawdzić ile już razy go naładowałem ?

Link to post
Share on other sites

Myślę, że popadasz w paranoję i zaczynam służyć swojemu telefonowi, zamiast on ma służyć Tobie. Po prostu go używaj i tylko unikaj rozładowywania do 0% (a w zasadzie do automatycznego wyłączenia się telefonu) - delikatne zużywanie ogniwa jest naturalne i nic na nie nie poradzisz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...