Skocz do zawartości

Nie wiem jaki kupić komputer ! Proszę o pomoc


Recommended Posts

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. A więc potrzebuje komputer jakiś do gier.

Dylemat zaczął się kiedy zobaczyłem te 2 zestawy komputerowe : 

https://www.morele.net/porownaj/ids=4141101,4140652%26cat=672

 

Ponieważ taka sama cena jesty tych komputerów i nie wiem który byłby lepszy ... 

Gtx 1050 ti jeste słabszy od gtx 1060 z tego co się dowiedziałem ... A procesory nie mam bladego pojęcia.

I tutaj chciałbym poprosić o pomoc. Który wybrać komputer ? 

A może ktoś chciałby złożyć dla mnie komputer jakiś w miarę sensowny ? W tych granicach cenowych . Nie wiem czy było by to możliwe mieć takiego kompa od razu z systemem wykupionym ? 

Po Prostu proszę o pomoc, bo nie znam się na komputerach . 

Z góry dziękuje i przepraszam za wszystkie błedy i bezsensowne zdania >,<

Link to post
Share on other sites

Pod jakie gry to ma być ? 

Jaki masz monitor ? 

W tych zestawach nie masz systemu operacyjnego.

 

Procesor: Intel Core i3-8100 /3.6GHz | Płyta Główna: AsRock B360M Pro4 /intel B360, LGA1151 | Pamięć RAM: GoodRam 8GB (2x4GB) 2666MHz CL16 Iridium X (black)  | Karta graficzna: ZOTAC GeForce GTX1050Ti OC 4GB | SSD: GoodRam Iridium PRO 240GB | Zasilacz: Cooler Master G450M | Obudowa: SilentiumPC Armis AR1 | System: Microsoft Windows 10 Home BOX

 

3078 zł.

 

 

Procesor ma czterech rdzeniach, płyta na chipsecie B360 z 4 slotami na RAM, pamięć RAM w dual channel, karta z przyzwoitym układem chłodzenia, dysk SSD na kościach MLC z 5-letnią gwarancją, cichy zasilacz na DC-DC z 5-letnią gwarancją. 

 

W zestawie nie ma HDD jak zacznie brakować miejsca w przyszłości dokupisz dysk. 

 

Można by było dać tańszą płytę na chipsecie H310 z pojedynczym modułem RAM - ale wydajność na tym trochę ucierpi. 

 

 

 

 

Edytowane przez smoke
Link to post
Share on other sites

Nie kupuj gotowych zestawów.Zastosuj się do wzoru:

 

Zastosowanie komputera :
Maksymalna kwota :
Kiedy zamierzam kupić komputer? :
Których części potrzebuję :
Czy będę podkręcać sprzęt? :
Rozdzielczość mojego monitora i model :
Specjalne wymagania :
Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
Własna propozycja zestawu :
Inne :

 

Na forum jest kilka osób które złożą ci odpowiedni zestaw za tę kwotę.Zestaw będzie napewno wydajniejszy od tych "gotowców"

Link to post
Share on other sites

Monitor mam Samsunga T22C300 rodzielczość ma 1980 naaa nie pamietam :/ Stary komp mi już siadł.

Kwota to max 3000 zł już ze wszystkim. Zastanowię się nad tym zestawem co napisałeś. Gry to fortnite, cs go , lola, gta v , i jakieś gry które będą wychodziły :)

Ktoś ma jeszcze jakiś zestawik ? Czy ten jest najlepszym rozwiązaniem ? :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...