Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Proszę o pomoc, siedzę już nad tym 2 dni.

 

Kupiłem kartę WLAN  TP-Link TL-WN881ND V2 z chipsetem realtek  RTL8192EE.

Mam dwa komputery stacjonarne w drugim mam tą samą karte ale z innym chipsetem i działa bez problemu.

 

co się dzieje?

podczas połączenia z moim routerem( i innymi tez, oraz hotspotami i co tylko) prosi o podanie hasła do routera po czym karta zaczyna się łączyć i po pewnym momencie karta wyłącza się i włącza ponownie po czym pojawia się komunikat "nie można połączyć się z tą siecią" i tyle żadnego komunikatu o błędzie nic.

Kartę oddałem na gwarancję wczoraj dostałem nową i jest to samo a o tamtej powiedzieli, że działa normalnie ale z życzliwości mi wymienili. 

szukałem wszędzie i na polskich, angielskich i niemieckich forach i nic.

-sterowniki instalowałem najnowsze ze strony producenta

-resetowałem ustawienia karty i z rejestru też

-wyłączyłem opcję o wyłączaniu karty w celu oszczędzania energii

- w menadżerze urządzeń jest wszystko ok

- cały czas widzę dostępne sieci sąsiadów i swoją tak jak by było wszystko normanie

dodam że internet przez kabel i telefon działa problem jest tylko z wifi

 

Karta : Gigabyte Geforce GTX 1080  

Procek : Core i7 4790k

Ram : G.SKill Ripjaws X 16GB

Płyta : Asrock Z97 Extreme 4

Zasilacz: cooler master 750W

chłodzenie procka: corsair h110

obudowa: corsair graphite series 730t

 

Pozdrawiam

Marcin

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dzieki za podpowiedzi.Doszedłem o co biega, jest jakiś konflikt z padem od xboxa one a raczej z nadajnikiem bezprzewodowym do pada. Problem z tym, że albo działa wifi albo pad od xboxa chyba, że bede grał tylko po kablu. 


Dobra zamieniłem karty z obydwu komputerów i jest git mój komp nie akceptuje karty z realtek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...