Skocz do zawartości

Tani zestaw z używanych części pod CSGO i edycji video pod YT


Recommended Posts

Cześć,

Chcę w miarę jak najszybciej złożyć komputer, który będzie służyć mi do codziennego użytku, mianowicie:

-oglądanie filmów w 1080p,

-edytowanie filmów na kanał yt,

-granie w mało wymagające gry pokroju cs go, lol, fifa, może fortnite itd,

-słuchanie muzyki,

-praca biurowa w office.

 

Zależy mi, aby komputer pracował stabilnie, cicho, oraz by w csgo zapewniał komfortową grę (250-300fps)

Nie jestem znawcą, dlatego piszę do Was z prośbą o pomoc w dobraniu odpowiednich podzespołów.

Moje wymagania co do sprzętu:

-chciałbym mieć dysk ssd, by system szybko pracował, a gry szybko uruchamiały - nie musi być duży 120gb chyba wystarczy,

-drugi dysk hdd, 1tb powinno wystarczyć, może 2tb max,

-procesor raczej i7 starszej generacji,

-karta graficzna z niewygórowaną ceną a zapewniająca płynną grę w wymienione gry,

-nie wiem ile pamięci ram jest wystarczające, ale oscyluje chyba w 8gb, chyba, że 16 nie są dużo droższe,

-zasilacz, który zapewni optymalne i bezpieczne działanie.

 

Nie planuję podkręcać komputera, ani bawić się w modyfikacje. Chcę kupić pc i cieszyć się użytkowaniem przez najbliższe lata bez wymiany komponentów. Jako typowy Janusz - chciałbym wydać jak najmniej :) Powiedzmy - 2 tysiące to jest max. Dodatkowo muszę dokupić dobrą myszkę, słuchawki, klawiaturę, podkładkę, oraz monitor - najlepiej 120/144 hz. Zależy mi na jak najlepszym współczynniku ceny do jakości, też może to być sprzęt używany, ale nie wliczam go już w budżet komputera, chyba, że się zmieścimy, lub lekko przekroczymy biorąc wszystko pod uwagę.

 

Mam nadzieję, że napisałem na tyle dużo, aby Wam przybliżyć moje wymagania. Liczę na Waszą pomoc :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...